Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Több gyerekes család - Nálatok...

Több gyerekes család - Nálatok hogyan zajlik a reggel? Vannak nálatok is zsúfoltságok, meg kavarodások?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

3 gyerekünk van. 9, 6 és 5 évesek.

Suli/ovi időben: Férjemmel negyed 7kor kelünk, ő lezuhanyzik, öltözik, én addig megcsinálom a reggelit. Utána én vetem be magam a fürdőbe, ő kelti a gyereket, segít nekik, három negyed 7 körül leülünk reggelizni. Na utána jön a pisi, kaka, ne induljunk még :) gyors fogmosás, 7:20 körül indulunk.

Most hogy szünet van, a gyerekekre jön anyósom vigyázni, 7 előtt mászunk ki az ágyból 8kor úgy esünk be mindketten dolgozni. Szóval gyerekekkel ügyesebben csináljuk :)

2013. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk még kisebbek, 6-3-1 évesek. Eléggé nehezen indul a reggel, pedig én még itthon vagyok. A férjem éjszakás, úgyhogy a reggeli indulást egyedül csinálom végig velük, általában az ovinál találkozunk reggel.
2013. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyémek 9,7,és 2 évesek. Egyedül indulunk útnak minden reggel,mert Apa nagyon korán jár dolgozni.Sokszor elég nehéz,főleg ha közeledik a hétvége,és fáradtabb már mindenki,megy a nyűgösködés,hiszti,és lassabban halad a tempó.Mindig az utolsó pillanatban érünk be a suliba. :D
2013. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!