Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves fiam néha lábújhegyen...

3 éves fiam néha lábújhegyen megy. Más 3 éves is szokott? Vagy ez idegrendszeri gond?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak mostanában csinálja és nem mióta megtanult járni, nem jelez bajt.
2013. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem a 2,5 éves lányom játssza ezt most

a nagyok már kinőttek belőle majd a te gyereked is felhagy vele :-)))

2013. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. már csinálta ezt kb fél éve . Akkor pár hétig. Most újra kezdte két napja. Ha azóta csinálná mióta megtanult járni az mit jelentene? köszi
2013. júl. 8. 18:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! a nagyobb gyermekeid hány éves korukban és meddig csinálták? Miért találják ezt jó mókának?
2013. júl. 8. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:

2# vok


hát mert gondolom nagy akar lenni :-)

vagy nem tudom, ez is egy olyan mozgás forma amit meg kell tanulni és gyakorolni mint pl a mászást vagy az ugrást

ha megy akkor sokat csinálja h a mozdulat mozgásforma rögzüljön


a nagyok hűűű ők is olyan 2-3 éves koruk között tanulták meg hogy meddig azt nem tudom de jó párszor visszatért az ovis időszak alatt

pl akkor mikor olyan dalt mondókát tanultak ahol lábujjhegyre kellet állni

2013. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!