Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tanulókártya ötletek? Szeretné...

Tanulókártya ötletek? Szeretnék csinálni kislányomnak tanulókártyákat és ehhez szeretnék témaköröket, nagyjából leírom, hogy mik jutottak eszembe, ha valakinek eszébe jut még valami, megírná?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg ha lehet kapni olyan kész tanulókártyát, vagy könyvet, amiben ezek bennevannak, akkor megírná a címét? Tehát: gyümölcsök, zöldségek, italok, élelmiszerek, bútorok, színek, formák, háziállatok, vadállatok, kisállatok, madarak, fák és növények, betűk, számok, közlekedés, foglalkozások, háztartás,épületek...
2013. júl. 8. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyeneket lehet kapni és szépek. Nem csinálnék ilyeneket.
2013. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem nagyon jó hogy csinálsz ilyeneket. :-) Bár minden anyuka ilyen kreatív lenne! A gyermeked is szerintem jobban fogja értékelni (legalábbis a későbbiekben) hogy neki te csináltad. Egy gyógypedagógus
2013. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, általában mindent én csinálok neki, szeretek ilyesmivel foglalkozni. Egyszer mondta is, csak úgy magától a Mamának, hogy Anya ügyes, szépeket fest nekem! (üvegmatricákra). Amúgy csak kinyomtatom egy A/4-es lapra témánként és lelaminálom, vagy spiráloztatom, és akkor magunkkal vihetjük, mint egy könyvet!
2013. júl. 9. 07:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha lehet kapni, akkor megírnád a nevét első válaszoló? Mert amiket néztem neten, azok olyanok, hogy szerintem sok felesleges van közte, például a közlekedési eszközöknél "oldtimer", meg ilyenek. Bőven elég szerintem a busz, a villamos, az autó...stb. Egy olyan könyv lenne a legjobb, mint annak idején nekünk az ablakzsiráf, de senki nem tud nekem ilyet mondani... :-( De mivel szeretek ezzel foglalkozni, így megcsinálom!
2013. júl. 9. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!