Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit illik vinni a gondozónőkne...

Mit illik vinni a gondozónőknek ha a kicsi "ballag" a bölcsiből?

Figyelt kérdés
Gondoltam vinnék nekik valami kis apróságot, hiszen mégiscsak 2 évig felügyelték és nevelték a gyerekemet. Ti mit adtatok ha adtatok?
2013. júl. 16. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam csak 1 évig járt és ősszel újra megy, de nyárra kivettem, és egy jófajta bon-bont vittem a két gondozónéninknek, és egy szép képeslapot, amibe kifejeztem nekik a köszönetemet, és amihez mellékeltem a fiamról egy képet. Tettem volna bele nekik pénzt is, de sajnos nem engedhettem meg magamnak azt az összeget, ami méltányos lett volna a fáradozásaikért. Remélem, tudtam segíteni.
2013. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a gyerekemmel együtt fogok képeslapot csinálni nekik. Valami szép, merevebb papírt ketté hajtok, az elejére rajzol majd a kisfiam, amit szeretne. A benti bal oldalra beragasztok a fiamról egy fényképet, a jobb oldalra írunk valami személyes köszönő idézetet, illetve alulra ragasztok egy kis papír tokot, amibe 3000-4000 Ft értékben teszek pl. könyvutalványt, vagy valamilyen vásárlási utalványt.
2013. júl. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi virágot és csokit adtunk a gondozónéniknek. Írtam mindkettőnek köszönő kártyát, néhány szívhez szóló mondatot a lányom nevében is.

2013. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
laminált naptárat csináltattam a bölcsis csoportkép a háttérkép!
2013. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még pár tipp?
2013. aug. 29. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!