Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4,5 év korkülönbség-mire...

4,5 év korkülönbség-mire számíthatok?

Figyelt kérdés

A nagy kisfiú, a kicsi kislány lesz.

Van aki hasonló cipőben jár?


2013. júl. 20. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
6,5 év van a fiam és a huga között elején volt egykis féltékenység de nagyon szereti a nagy a hugit nem engedné bántani nagy a kicsit senkinek.
2013. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a 4,5 év számít,hanem a nagy vérmérséklete.Nálunk 3,5 van köztük,szörnyű az egész, a kicsi már 20 hónapos,egy nyugodt napunk nem volt még mióta megszületett,annyira bántja a nagy.Ha 4,5 év lenne,ugyanez lenne.
2013. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 év van a két gyerekem között,de imádják egymást!A nagy soha nem volt féltékeny!Akkor szokott egy kis vita lenni,ha a nővére dolgaihoz hozzányúl!Szerencsém van! :)
2013. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Köztünk bátyámmal 5 év van. Idén érettségizett.


Én csak saját tapasztalatokat tudok leírni!

Én is húg vagyok.


Mi mindig is sokat veszekedtünk. Szüleink mindig mondták milyen testvérek vagyunk. Mindig más érdekelt minket és én kiskoromban mindig rá voltam szállva olyankor is amikor átjött egy barátja . Mindig féltékeny volt rám egy kicsit de én meg rá ,mert ő az idősebb , okosabb, stb.


De néhány hónapja valahogy mind a ketten érettebbek lettünk és most már nagyon jól elvagyunk együtt. Ne azt mondom régen is el tudtunk lenni de nem annyit int most. De ezek mi vagyunk lehet h nálatok másként lesz :)

2013. júl. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta a gyerekorvosunk, amikor 2 év különbséggel megszületett a kistesó, hogy vagy ez a jó időszak (minél kisebb korkülönbség, mert akkor még hamar elfelejtik, hogy volt olyan időszak, amikor még egyedül csak ő volt), vagy legközelebb a 4-4,5 éves kor, mert akkor már vége a dackorszaknak, ami a gyereknek is megterhelő, nemcsak a szülőnek, viszont még nem lesz olyan nagy a korkülönbség, hogy ne legyenek játszópajtások egymásnak.
2013. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!