Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A lányomat megharapta egy...

A lányomat megharapta egy patkány. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Pesten lakunk és múlt hét pénteken anyósom elvitte a lányomat 6 éves vidékre.Ma hívott a lányom,hogy mi történt vele.A 6 éves státuszon decemberben kapott kötelező oltást amiben volt tetanusz,De csak most mondta el így holnap azonnal viszi anyósom az ottani gyerekorvoshoz,de mit csinál vele?

2013. júl. 30. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd holnap kiderül
2013. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eselyes egy újabb tetanusz es az ÁNTSZ látogatása ott, ahol történt.
2013. júl. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem bírtam a bizonytalanságot és még este felhívtam a Heim Pál Kh-at és ott mondták,hogy veszettség elleni oltást kell,hogy kapjon a lányom.

Az elsőnek meg azt üzenem,hogy kívánom,hogy átélje mindazt amit én,hogy 230km-re van a lányom és a drága anyósom nem tud vigyázni az én kislányomra.

2013. júl. 31. 11:15
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Én nem küldeném el a 6 éves gyerekem 230 km-re !!!!
2013. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem akartam off-olni, de ez már mindennek a teteje. Miért is ne mehetne el egy 6 éves nagy lány a nagymamájához? 230 km az egy 2 órás autót, az semmi. Ráadásul nem mindenki teheti meg, hogy még akkor is otthon tesped, amikor már 6 éves a gyereke. Aki dolgozik, annak nincs 2-3 hónap szabadsága, hogy egész nyári szünetben otthon üljön a gyerekkel. Meg ezen kívül minden egyéb szünetben.

Kedves Kérdező, remélem minden rendben lesz a lányoddal.

2013. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es én egész kiskorom óta sokat voltam anyám anyjánál. Nyáron szüleim dolgoztak elvittek minket tesómmal 300km-re ,mert senki se tudott volna ránk vigyázni. De ez felelőtlenség volt a kérdező anyósa felől.

És én egész kiskoromtól mentem 2 hétre meg ilyen hosszú időre. tetszett nem tetszett ez volt.

2013. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es szeptembertől iskolás lesz a lányom,miért is ne mehetne szeret a mamánál lenni haza se akar jönni mert olyan jól érzi magát ott.A 4 es egy ősanya ki nem dolgozik és csak a gyerekeire alapozza a jövőjét.Hát nálunk "sajnos" csekkek is vannak,tanszer árak,suliba kaja befizetés stb.Segélyből nem ezeket nem tudok kifizetni.hát sajna szar anya vagyok-e miatt mert dolgozom.
2013. júl. 31. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:
A veszettség elleni oltást hasfalba adják! Ennél durvább oltás nincs! Nagyon sajnálom:( anyósod felelőssége adott. Falun töltöttem a nyarakat, sosem láttam patkányt, max egeret, azt sem sűrűn....biztos,hogy beoltja a doki, nem fog kockáztatni. Szerintem kerdezd meg a gyereket ,hogy utana haza akar e jonni.
2013. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!