Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Budapesti program kisgyerekekk...

Budapesti program kisgyerekekkel? Ajánlanátok valamit? 3 napra vendégségbe megyünk Budapestre. Gyerekeim 3,5 éves,22 hónapos, délután még alszanak. Ezért csak délután tudom vinni őket. De hova?

Figyelt kérdés
Gyerekvasutazni gondoltam de az inkább egésznapos program. Sajna nem jó. Valami délutánira gondoltam.
2013. aug. 15. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor inkább délelőtt mennék, mintsem délután. Városliget, Margit-sziget, állatkert, budakeszi vadaspark, klasszabb játszóterek (pl a vukos a Gellért-hegyen vagy a farepülős a Fehérvéri úton), Hajógyári-szigeti csúszdapark, közlekedési múzeum, libegő, hajókázás a Dunán, mozi, és keress rá a port.hu-n a gyerekprogramokra, aug 20. miatt most biztos lesz mindenféle érdekesség
2013. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tropikárium
2013. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is délelőtt mennék a helyedben.

Reggel 8-kor útnak indultok és ebédre hazaértek.

Mi mindig így mentünk, amikor még aludtak ebéd után.

Ha du. alvás után indultunk volna, az életben nem értünk volna haza.

2013. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi is most voltunk fent Pesten 2 napot!


BKV hajóztunk.

Fogaskerekűvel felmentünk a Szabadság-hegyre,onnan gyermekvasúttal a János hegyre onnan egy kis gyalogtúra(10 perc) a Libegő!!Nagyon élvezték a gyerekek de legfőképpen a Libegőt!Arra feltétlenül vidd el őket!

Itt az én kérdésem ebből még meríthetsz ötletet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2013. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:)
2013. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!