Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyermeketek tud kicsi...

2 éves gyermeketek tud kicsi segítséggel mesét mondani vagy énekelni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
énekelni még talán,de mesét mondani nem hinném...de az is kérdés,hogy beszél-e egyáltalán,mert 2 évesen még az se baj,ha nem beszél folyékonyan!!
2013. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mondjuk egy négy sorosból általában 2-3 sor megy, a dallam teljesen jó. általában kívülállók is felismerik, amit énekel. a nehéz szavakat persze nem úgy mondja:)
2013. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok. azt nem írtam, hogy már jó ideje beszél, de a mondókát max 1 hónapja kezdte csak. szóval az sem mindegy, hogy mióta beszél
2013. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Néhány mondókát és éneket el tud mondani nagyjából. Cirmos cica, Csiga biga, Boci boci stb.


Mesét nem, még ahhoz sincs türelme hogy meghallgassa ha én mondanám neki.

2013. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

12-es válasz az enyém, de belinkelem, mert a többi válasz is érdekes lehet neked. Kiegészíteném még azzal, hogy a felsorolt dalokat nem énekli, inkább azokat is csak elmondja.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2013. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Énekelni, mondókázni tud a 2 évesem. Mesét is tud mondani segítséggel, úgy hogy nézzük a képeskönyvet, én elkezdem és ő folytatja.
2013. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Rövid meséket mond kis segítséggel, mondókázik, elég hamar kezdett beszélni. De az éneklést csak jó indulattal nevezném éneklésnek, inkább csak próbálja ritmusra mondani a szöveget.
2013. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Rövid mondókákat, dalokat tud, mesét még nem mond.
2013. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még csak most kezdi egymás után rakni a szavakat. Eddig csak szavakban beszélt. Hó elején töltötte a 2 évet.
2013. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22hos, mondokat kb.40-et is tud, eleg hosszukat is, enekelni talan annyi, hogy van egy dallama, de nem felismerheto. Meset nem mond meg, de el tudja mondani, ha egy tortenetet nagyon sokszor hall.
2013. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!