Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vinnétek oviba hétfőn így? 5...

Vinnétek oviba hétfőn így? 5 éves lányom a nagycsoportot kezdené hétfőn. Pénteken belázasodott, egész éjszaka 39,5 és 40 fok között volt a láza, szombatra hasnemése lett, alig evett, ivott.

Figyelt kérdés
Tegnap délután óta nincs láza, nem kakilt, ma reggel kicsit a hasát fájlalta. Én még hétfőn-kedden itthon tartanám, férjem szerint menjen holnap. Szerintetek?
2013. szept. 1. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem vinném. Gyorsan átment rajta egy vírus, ami még akár fertőzhet is - megajándékozva ezzel a többi gyereket a csoportban...
2013. szept. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, egy az hogy neki is meg kell gyógyulnia telljesen, másik, hogy megfertőz másokat is. Én egy ilyen gyermektől kaptam el ezt a vírust, tőlem pedig pár napra rá a fiam, aki nagyon beteg lett és sokat lefogyott 1-2 nap alatt, mert semmit nem tudott enni.
2013. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én elviném a doktornénihez elöbb .
2013. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvos, nem ovi!!!
2013. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vinném oviba. Orvoshoz vinném.
2013. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!