Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha már itthon, nappal nem...

Ha már itthon, nappal nem kell pellus, hogyan tovább és mikor lesz teljesen szobatiszta?

Figyelt kérdés
tél van és nem akarom, hogy átázzon, de az sem, h visszafelé fejlődjön. Mit tanácsoltok?
2009. nov. 1. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

A fiam nyáron volt 2,5 éves, akkor lett szobatiszta, (tavasz-nyár, ebben az időben lehet őket szoktatni), de 3,5 éves koráig kellett rá éjszakára pelenka.

Biztos kellett rá pelust raknom, amikor mentünk valahová, már nem emlékszem.

Most ő 10 éves.

A kicsim meg 16 hónapos, ő hamarabb lesz szobatiszta, mivel nyári baba.

2009. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. 20 hónapos,lány.
2009. nov. 2. 08:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Az én kislányom mindent fordítva csinál. Én nem szoktatom, ő diktál.
2009. nov. 2. 08:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányom is ennyi volt!Nappal nem kellett pelus, és éjjel sem raktam rá.Gumislepedőt raktam alá, így nem ázott át ha véletlen bepisilt!!Ha valahová mentünk a kocsiban volt bili, és 3-4 garnitúra tiszta ruha!Ha becsurgatott, öltöztünk!Ennyi!Ha nappal szobatiszta, és éjjel pelust adsz rá, így összezavarod.Azt fogja hinni, hogy nappal nem szabad, viszont éjjel bátran bepisilhet!
2009. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnál úgy csinálom, hogy ha megyünk vele valahova adok rá pelust, és mostanába már nem pisil bele szól hogy pisilni kell én kérem tarsd mindjárt pisilünk, ilyenkor nem igazán lenne jó ha bepisilne valahol és öltözttni kellene hideg van és nem kevés a ruha :-). Éjszaka is adok rá pelust, de már abba is ritkán pisil bele felkel és pisilünk. Ő most 21 hós
2009. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sziasztok,

Írigykedve olvasok itt mndenkit...

Az én nagyobbik lányom 27 hónapos. nyáron jártunk ott hogy nappali szobatiszta volt, most ott járunk hogy nappal is bepisil, bekakil:((((( Pedig a kakilás eddig is bilibe vagy wc történt.

Most kell visszaszoktatnom megint valahogy arra, hogy a wcbe végezze a dolgát, és ne játsza el időt, addig szórakozik míg a végén bepisil.

Az éjjszakai peluslevételbe bele sem merek gondolni. Akkora pakkot veszek ki alóla reggel, hogy csak na.

Ha ez mind az ágyba menne....

Ő fel sem kel ha pisilni kell.

2009. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az én kislányom meg 18! hónaposan indult el!:) Rá sem tud ülni a bilire egyedül.
2009. nov. 6. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!