Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamnak tegnap éjjel 2x...

Kisfiamnak tegnap éjjel 2x volt hasmenése, és 2x hányt. Ti vinnétek hétfőn oviba, ha addig nem lesz gond?

Figyelt kérdés

Jól van, eszegeti a háztartási kekszet, meg teázik. Múlt hét péntek óta itthon voltam vele, mert torokgyulladása volt. Hétfőn már mehetne oviba. Nem szoktam morogni a táppénz miatt a munkahelyemen, de most még egy hét nem hiányozna, főleg a pénz tárcámnak nem. Természetesen a kisfiam az első.Nincs kire bízni, na meg betegen csak én kellek neki.

Csak a véleményekre vagyok kíváncsi.


2013. okt. 5. 11:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem szoktak...
2013. okt. 5. 11:08
 2/9 A kérdező kommentje:
apa elment Normaflort venni.
2013. okt. 5. 11:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem folytatja a hányást és a rosszullétet, akkor valószínűleg kajától volt és rendbejön a hétvégén. Legközelebb figyelj oda, hogy mit adsz neki enni.

Ha viszont nem múlik el a hasmenés/hányás, akkor hétvégén vidd el orvoshoz/ügyeletre. Kisgyereknél nem vicc a hányás, könnyen kiszárad.

2013. okt. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a fél ovi hányásos hasmenéses.Valami virus van,lehet ő is azt kapta el.
2013. okt. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
NEM vinném! Eleve beteg volt, most méginkább legyengül a hányástól és a hasmenéstől, no meg a diétás kajától. Azon túl, hogy a legyengült immunitásával rá egy napra amúgy is összeszedne valami más bacit az oviban. És persze ő is átadhat még bármit másnak is. Nekem sincs kire bíznom a kislányomat, de sem őt nem teszem ki ilyen dolgoknak, sem más gyerekét.
2013. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2 oka van.Pont tegnap voltunk gyerekorvosnál.

Egy kislány azért hányt ment a hasa mert antibiotikumot kapott előtte betegség miatt,a bélflórákat elpusztította és probiotikumot pedig nem kapott.

A másik ok az hogy most olyan vírus van felénk ami hasfájással jár.Nekem tegnap este volt ilyen bajom már jobb,van étvágyam de hányingerem is volt.

A kisfiamnak csütörtökön este kezdett fájni itthon alig volt étvágya,az oviban jol evett.Ma már itthon is.

2013. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok; ha volt náthás akkor a váladék miatt is lehet.
2013. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tehát ez pénteken volt. ha addig semmi nem lenne, akkor igen, hétfőn már vinném, de ez még 1,5 nap, nehéz így bámit mondani.

enyémnél 2x volt ilyen, először a betegség végén, kijöttek a bacik és onnantól semmi baja nem volt.

2.szor meg antibiotikumtól hányt és ment a hasa, amint elhagytuk a gyógyszert, abbamaradt a hányás és hasmenés.

de lehet a tiéd azért hányt mert legyengült szervezettel összenyalt még valamit.

majd meglátod holnap délután, hogy lesz

2013. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5-sel értek egyet!

Legyengült immunrendszerével nem vinném be újra közösségbe mert tuti benyal valamit és még tovább maradhatsz otthon!

Hétfőn még elvinném dokihoz megnézetni!

2013. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!