Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mandulaműtét után illik pénzt...

Mandulaműtét után illik pénzt adni az orvosnak?

Figyelt kérdés
jövő héten lesz a kisfiam orrmandula műtétje,szokás ilyenkor pénzt adni az orvosnak?
2013. nov. 5. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Őszintén, én ezen most teljesen meglepődtem...


Nem voltunk még ilyen helyzetben és remélem nem is leszünk, de nekem nem jutott volna eszembe adni. Mindezt mondom úgy, hogy szülésért 130.000-et fizettem a dokimnak, de szerintem az más tészta, mert ott kvázi a rendelkezésre állásért fizet az ember, hogy biztos hogy ő legyen ott, akiben megbízol, mert hozzá jártam x hónapig.


De minden más esetben én úgy érzem, hogy elég borsos tb-t fizetek, és nem is tudom, fel lehet fogadni a dokit ilyenre? Tényleg nem látok bele, hogy működik? Azt írták a másik kérdésnél, hogy felfogadták...akkor persze illik adni. De ha csak úgy az adott doki megműti, én nem adnék. Egyrészt nem fogsz jobb ellátást kapni, mert is tudhatja, hogy kap-e vagy sem...


Szóval ki műti a gyerkőcöt, fogadott doki?

2013. nov. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek a 2. hozzászólóval és mi így is tettünk,eszünkbe nem jutott de tényleg,pedig mindkét manduláját kivették,5 napig voltunk bent,de mindenkivel ugyan úgy bántak,pedig tudom hogy volt egy fizetős is,nem kapott más ellátást,csak éppen ő még szegényebb lett 15 ezerrel.szülésért mi is fizettünk,nem keveset de az azért más dolog.
2013. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogadott orvoshoz mentünk és ő műtötte. Utána bejött, többször ránézett a gyerekre, hazamenetel előtt ellátta. Kontrollra is hozzá mentünk. Igen, így adtunk neki.
2013. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nem lesz fogadott orvos,ugyhogy én is úgy gondolom hogy nem adok!
2013. nov. 6. 08:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Én se adtam pénzt a fiam mütétjénél .
2013. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha a kórház szabályzatában benne van, hogy lehet pénzt elfogadni akkor elfogadhatja, de ha nincs és kiderül akkor kirúghatják + büntetőjogi eljárást indítanak ellene. (Júliusban végeztem akkor még ezt tanították, mi pl. nem fogadhatunk el, bár én ha szabadna se fogadnám el...)
2013. nov. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!