Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknek tényleg nincs pénzük...

Akiknek tényleg nincs pénzük karácsonyra, azok mivel kedveskednek gyermeküknek? Olyanra értem akik picik de már tudják értékelni az ajándék vagy új dolog fogalmát.

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Én lehettem vagy 6 éves amikor anyunak nem volt pénze,hozott nekünk valami érdekes édességet.Gumicukorbol volt egy mesefigura fej,de tele piros szinü zselés folyadékkal.Nem tudom mi volt az.szoval ritka ,de olcso volt.Mi örültünk neki.

Most nekem nincs sok pénzem a kicsim egyéves,de talàltam neki egy boltban zenélös jàték müanyag telefont,ami vilàgit is.Neki fog tetszeni,értékét nem tudja,azt se hogy miért kapta.

Tesz veszen is tudsz olcso ajàndékok utàn nézni.

Szerintem ha bemész egy ilyen pàrszàzforintos boltba ott is van mindig olcso jàték.

2009. nov. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tudod,a bolhapiacon mennyi szinte új játék van fillérekért?Csak sajnos nem mindenhol van bolhapiac!

Esetleg más anyukákkal cserélgetni?Nálunk a nőklub szervezett ilyet,igaz ruhákkal,de játékokkal is biztos lehet!

2009. nov. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen idősek? Esetleg úgy könnyebben tudunk segíteni?
2009. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen küldök neked valamit, írd meg az elérhetőséged és a baba életkorát. Biztosan találok valami nekivaló játékot:) Ha mást nem is, de egy plüssöt szívesen postázok! Az én kislányom 19 hónapos.
2009. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia,csatlakozom az előttem szólóhoz,írd meg privibe a címedet és a baba életkorát és ha nem sértelek meg vele,akkor küldök Neked játékot.Fiú, vagy leány?
2009. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még én is küldenék,ràadàsul ruhàcskàk is vannak,alig viseltek,vagy egyàltalàn nem.Igaz kislànyrol.
2009. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jaj igazán kedvesek vagytok, de én csak ötletekre voltam kiváncsi. Nem kell küldeni semmit. Azért köszönöm. Amúgy lányom van másfél éves. És most csinálok neki fottókartonból babakonyhát. Arra voltam kíváncsi más is csinál e ilyet. Az anyagi helyzetett meg azért írtam példának, mert talán akkor több ötlet jön.

Aranyocsak vagytok. :)

2009. nov. 24. 08:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia,szombaton megyek kreatív szakkörre és ott megkérdezem,hogy mit készíthetnél pici babának.Amiket mi készítünk az nem neki való.Mi 3D képet,faliújságot,lámpát stb. szoktunk készíteni,de ezek még nem neki valóak.
2009. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Só gyurmából csinálj neki kiflit, kenyeret, kakaóstekercset, almát. Süsd ki .Tartós. A babákat mindig ilyennel etetjük. Estleg tányért, bögrét is készíthetsz, jó lesz a konyhába.
2009. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!