Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Folyékony antibiotikum. Hogyan?

Folyékony antibiotikum. Hogyan?

Figyelt kérdés
Nem az a bajom, hogy nem tudom beadni, hanem hogy nem megy gyógyszertári pontossággal. Van fecskendőnk is és nem az a baj, hogy kiköpködi. Egyszerűen sokszor levegősödik is. Más is járt már így. Én be vagyok szarva, hogy jó ez így? Volt hogy 5 ml helyett csak 3 ml volt a fecskendőbe a sok levegő miatt. És utána se jött ki sehogy pontosan, pedig tudok számolni...(mármint később se maradt ki felesleges adag)
2013. nov. 26. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nurofenes fecskendővel szívd fel a kellő ml-t. Ha meg van vedd ki és szívj levegőt fel teljesen amíg tudod. Utána fordítsd fejjel lefelé, így helyet cserél benne a levegő és a gyógyszer, azaz a levegő lesz a lyuknál a gyógyszer pedig alul. Így ki tudod nyomni a feleslegeset.
2013. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez nagyon jó. egyébként 10 ft-ért lehet simát a patikába is kapni.

legközelebb így csinálom, de addig is van okom aggódni? csak mert én mindet beadtam ami az üvegbe volt...

2013. nov. 26. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Az nem baj, ezt azzal is meg tudod ugyanúgy csinálni, alkalmazhatod a technikát. Nem, semmi baja nem lesz. Csak arra figyelj, ha sok marad még az üvegben, de letelik az 5 nap amíg lehet adni +1-2 napnál tovább ne add neki, inkább dobd ki.
2013. nov. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

olyan még sose volt hogy megmaradt volna...

ezért se értem hova tűnik...

2013. nov. 26. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!