Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lesz másnak is beteg az ovis...

Lesz másnak is beteg az ovis gyermeke így mikulásra? Úgy bánt hogy lemarad a mikulás ünnepségről:- (?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lánykám is így jár sajnos. Tegnap délben felhívtak az oviból, hogy menjek érte mert hányt és fáj a feje. Hazahoztam, azóta semmi baja, viszont a doki kiírta egész hétre nehogy megint hányjon. Így lemarad az ovis Mikulásról. :((
2013. dec. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiaméknál is rengeteg beteg van, mi már az órákat számoljuk péntek délig, hátha kihúzza addig megbetegedés nélkül.
2013. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Enyém tavalyelőtt (bölcsiben) is lemaradt, tavaly is, és idén is... :(( Most mandulaműtétje volt, így még egy hétig nem mehet.. hát így jártunk. Nagycsoportos lesz, mikor is először fog találkozni ovis Mikulással.. feltéve HA nem betegszik meg akkor is.
2013. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a 6 ev alatt eddig 2 szilvesztert sikerult lenullazni, mert beteg volt a gyerek. angol mondast idezve: Don't cry over spilled milk, azaz ami megtortent, megtortent. Jatsszatok otthon mikulasosat, ne azon keseregj, amin ugyse tudsz valtoztatni.
2013. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár nálunk lánykám nem marad le szerencsére az ovis mikulásról,de hozzánk jön személyesen is majd szombaton! :)

Így a kicsi fiam is találkozik vele,mint tavaly :)

2013. dec. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nallunk meg bolcsis koraban a telaporol maradt le mert lebetegedett es en is el voltam keseredve. Az elso szulinapjan (pont aznap amikor hazahoztuk a tortajat) kotohartya gyuladasa lett szegenynek. A tortas fenykepeken latszik, hogy az egyik szeme piros es konnyezik. :(

Amugy elarulom, hogy nallunk az elmult 3 Karacsony siralmas volt. Vagy en estem agynak, vagy a ferjem vagy a gyerek. Tavaly mindharman ugy kohogtunk, hogy mar a vegen elsirtam magam Karacsony napjan. Kisfiamnak szenteste a lazat prubaltuk levinni, a koahogestol nem tudott aludni.

Tavalyelott elemtunk Becsbe a karacsonyi vasarra par napra. Az elson nap meg jo is volt de a masodik naptol en a hotelbe fekudtem betegen, alig tudtam felkelni. :( Mikor hazaertunk akkor a kisfiam betegedett le (tollem elkapta) aztan Karacsony napjan meg a ferjem lazasodott be.

2010-be 10 hoanpos volt a kisfiam es ezerrel proszivoztuk szenteste meg karacsonynapjan az orrat. Szegenykem beteg volt a javareszet ataludta az unnepeknek. Ugyhogy nekunk mar nagyon de nagyon elegunk van es remelem az iden megusszuk. Mivel en es a ferjem szabadsagon leszunk december 16-tol egesz januarig a kisfiamat mar nem is visszuk oviba 20-dikatol, hogy nehogy hazahozzon valamit. :)

2013. dec. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jobbulást mindenkinek!Én is próbálok szervezni neki itthonra egy mikit, meg énekelgetünk mikulásos dalokat, de tudom mekkora élmény volt neki tavaly az ovis mikulás, és ezért bánt.
2013. dec. 5. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!