Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Budapesten hol lehet ma...

Budapesten hol lehet ma találkozni a Mikulással? Bevásárló központok, stb?

Figyelt kérdés
Csak meg szeretném mutatni a 2 éves kislányomnak, mert könyvekben már nézegetjük...

2013. dec. 5. 10:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Az Alleban látom, hogy lehet majd holnap-holnapután...kicsit messze van, úgyhogy várok még tippeket!
2013. dec. 5. 10:21
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ma sehol
2013. dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó, akkor holnap...
2013. dec. 5. 12:46
 4/7 anonim ***** válasza:

holnap lesz Mikulás...

holnap biztos sok bevásárló központban lesz. de a főtéreken is lesznek, nálunk a kerület honlapján van, hogy pontosan hol és mikor lesznek, mi a főterünkre megyünk majd ki.

de baba mama klubbokban, közösségi házakban is biztos lesz.

most írhatnám, hogy nálunk hol lesznek de lehet az ország másik végében laksz, így nézd meg a lakhelyetek honlapját, facebook csoportját, ott írják ezeket

2013. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Budapesten lakunk...írtam is, egyébként köszi.

Van ahol már ma is vannak Mikulásos rendezvények, főleg vidékiket találtam, ezért kérdeztem, hogy Bp-en nem lehet-e valahol meglesni. Babaszínházba készültünk ma délelőtt, és ott is lett volna, de sajnos közbe jött valami, így nem tudtunk menni...

Ezért gondolom, hogy ezeken kívül is létezhet más hely, ahol meg lehet lesni a Mikulást, tényleg csak meg szeretném mutatni, nem kell, hogy közel kerülhessünk hozzá, stb. Nyilván annak a válasza érdekelt volna, aki tud róla...

2013. dec. 5. 14:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Mától 8-ig a Camponában van Mikulás a szökőkút mellett.
2013. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!!
2013. dec. 5. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!