Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, várjátok már a...

Anyukák, várjátok már a karácsonyt? Mit vettetek a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
Már én is olyan vagyok mint egy gyerek, számolom a napokat. Alig várom hogy lássam a kis oromtol csillogo szemét mikor kibontja az ajándékokat

2013. dec. 15. 19:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Igaz az én lányom 11-én múlt 10 hónapos de már alig várom a karácsonyt. Mit fog szólni a fához. :)

Venni építőfakockákat vettünk, járássegítőt kapott, az új nagyoknak való gyerekülést is mondtuk h jó drága volt ezért karácsonyra betudható. :D

De am kap rokonoktól ruhákat, bébitaxit, hapitapit, zenélős plüsst. :) Ezekről tudok. :)

Neked mennyi idős a gyereked? Miket vettetek neki? :)

2013. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
Dixit társast és activitit
2013. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Nagyon várjuk.Ez lesz az első közös karácsony hármasban.

11 hónapos a lányunk. :)

Kiváncsian várjuk mit csinál majd,ha meglátja a nagy fát,a díszeket, a fényeket.

FP tanulókutyust,hintalovat,bébitaxit,ruhákat vettünk neki.

Meg persze még a családtól apróságok.

2013. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Várom is, meg nem is. Gyerekek miatt várom, de egyedül leszek velük, ezért nem várom.

5 éves kisfiam Kukabúvár autót, kukát és kukabúvárokat, meg könyveket kap. 2,5 éves kislányom babát és hozzá felszereléseket, babakocsi, hordozó, hinta, ... 3 hónaposom egy nagy plüss Hello Kittyt kap.

2013. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Igen várom,pláne azt,hogy mindenki megkapja az ajándékát,annyira szeretek ajándékozni, a legjobban az izgat 2,5 éves kisfiamnak,hogy fog tetszeni a játékkonyha amit kap
2013. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Igen, várom :-).


3,5 éves a kislányunk. Kap babakészletet, beszélő papagájt, vakondos pecsétnyomót, hordozható játékkonzolt, pötyit. Ezeket tőlünk, az én szüleimtől és a nagynénitől kapja.

2013. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Igen varom:)

7 eves a fiam,azt fogja kapni amit kert(Angry Birds Star Wars,es a Hotel tarsasjatek) Melle meg lehet,hogy veszunk neki egy nagyobb legot,mert azt emlegette,de

a reklamok hatasara kesobb meggondolta magat.

2013. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
igen, várjuk. Holnap sütjük a mézeskalácsot. fel van a lakás díszítve. Ma kiszámoltuk 4,5 éves kisfiammal, hogy hány napot kell aludni, hogy jöjjön a jézuska. Tőlünk Verdás térbeli társas játékot kap.
2013. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én nagyon várom, mindig is imádtam a karácsonyt. A díszek, a hangulat, a fa illata, a meghittség... nagyon szeretem. A lakást már az első adventi vasárnapon kidíszítettük, és azóta is ajándékgyártásból állunk ki. Készítettünk kartonból fényképkereteket, amiket a nagyobbik fiam kifestett, felmatricázott, ugyanezzel a módszerrel készültek karácsonyfadíszek. Csináltunk sógyurmából is karácsonyfadíszeket, azok még festésre várnak, és abban a kicsi is részt vett. Készültek sógyurmából hóemberek is. :) A képeslapok is még csak félig vannak kész, mert még kell rájuk a kicsi tenyérnyoma. Vettem Adventi naptárt, amiben nem csoki, hanem apró könyvek vannak kis versikékkel, rajzokkal, így már az is megy, és elkezdtük a karácsonyi dalok tanulását is. Óóó, még készültek asztaldíszek is, és festettünk kavicsokat, amiket rétegezve díszes üvegbe töltöttünk. A kicsi még nem tudja megmondani, hogy várja-e a karácsonyt, de a nagy 2 naponta megkérdezi, hogy "Akkor ma végre karácsony van? Feldíszítjük végre a fát?"


Szóval van még hátra bőven teendő, éppen ezért bele is kell húznom, mert még a rokonoknak szánt ajándékok maradékát holnap vesszük meg,és 2 helyre postázni is kell, mert messze laknak, így nem fogunk találkozni. És még a mézeskalács is hátra van...


Tehát nagyon várom, de azért ne rohanjon az idő, mert bőven van még teendőm! :)

2013. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ja, és az ajándék: mindkét fiúnak gitárt hoz a Jézuska. A nagy egy rendes húros szólógitárt kap, a kicsi pedig egy zenélőset. Lesz öröm értük! :):) Pedig már van itthon 2 gitár, de az a mindenük... teljesen bele vannak zúgva a zenébe! :)
2013. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!