Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves gyereketek használ...

2,5 éves gyereketek használ már Logico Primo-t, vagy inkább még a LÜK bambino való neki?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 éves. Most kezdett el játszani a LÜK Bambino-val, nagyon tetszik neki, az egyszerűbb feladatokat meg tudja oldani. A Logico Primo nehezebb-e, érdemes megvárni vele a 3 éves kort, vagy azzal is boldogulna már? A LÜK Bambino-ból csak pár db füzetünk van. Érdekelne, hogy melyiket érdemesebb venni (nem az ár vonatkozásában), melyik tűnt jobbnak a gyakorlatban pl. jobbak a feladatai, jobban szereti a gyerek?

#5 éves #Logico Primo #Lük bambino 2
2013. dec. 29. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kislányom most lesz 3,5 éves, Karácsonyra kapott egy Logico prim csomagot a nagyszülőktől, tetszik neki és csinálja. Szerintem várjál még vele, bár a másikat nem ismerem.
2013. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
LÜK-öt használunk mi is, rengeteg füzet kapható a Bambinohoz. Nemrég jelent meg a pocketLÜK, ami már ovisoknak való, én azt tervezek majd venni. [link]
2013. dec. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
még várnék vele egy fél évet 3 évesen már tudná használni a logicot.
2013. dec. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet, hogy akkor még várok fél évet a Logico-val, amíg 3 éves lesz. Aki LÜK Bambino-t használ, mennyire van átfedés a füzetek között, hogy lehet, vagy érdemes-e szelektálni a rengeteg füzetből? Ti megvettétek mindegyik Bambino füzetet? A Pocket LÜk-öt én is néztem, hosszabb autóutakon jól fog jönni, szeretnék majd venni, bár nálunk elég szűk kör kapható (megnéztem a német oldalon, és sokkal több Pocket LÜK füzet van).
2013. dec. 30. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam nem volt még 2,5 éves, és használta mindkettőt. Persze szelektáltam közöttük, nem minden lapját csinálta.

Én ajánlom, próbálja ki. Ha nem tetszik neki, még mindig elteheted későbbre.

2013. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!