Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azok a 7-8 éves 1-2-o. Gyereke...

Azok a 7-8 éves 1-2-o. Gyerekek akiknek az idén a Jézuska telefont, tabletet, i-podot stb hozott nekik a következő karácsonyokra mit hoz?

Figyelt kérdés
Valószínű jövőre már tudni fogják hogy a felnőttektől kapták, illetve kapják akkor mit fognak kérni?
2014. jan. 8. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Biztos laptopot,aztán pár év múlva autót,majd 8.os ballagásra lakást......
2014. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
google szemüveget, okosórát, iphone-t...stb. új kütyük mindig lesznek.
2014. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Majd azt kap, amit szeretne. Most karácsonykor borzasztóan örült a tabletjének, de legalább annyira örült a társasjátékainak, könyveinek is. Egyébként a tabletjét 20 ezerért vettük, ennyiből más simán vesz játékot. Szóval nem tudom a tablet miért egy kategória egy autóval...
2014. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
egy kategória,tudod miért mert 7-8 éves még kicsi ha most tabletet,meg okostelefont meg egyéb drága kütyüt kap akkor utána nem szúrhatod ki a szemét egy könyvvel elfogja várnia drága ajándékot,és egy idő után már mindene meg lesz még nem lesz 14 éves sem már csak az autó lesz értékesebb...nem viccből írom teljesen felesleges,kisgyereknek ilyet venni,szerintem még 14 évesnek is felsleges és túlzás,nem hogy egy kissikolásnak
2014. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát szerintem ez hülyeség, én is kaptam 8 éves koromban mobilt, nekem volt először az osztályban, laptopom meg csak felnőtt koromban lett és kocsit meg lakást sem kaptam a szüleimtől... De mondjuk nem is így van nevelve a gyerek, hogy az ajándék értéke számítson nála, egy szép ceruzának is nagyon tud örülni.
2014. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nálunk is összejött a sok ajándék szóval kb.30-35 ezer fejenként a két gyermeknek de kizárólag szerintem nekik való játékok komoly legó , puzzle, társas oktató jellegűek, szundibarát, szép plüss de azért a gyermek aki hisz a Jézuskában elgondolkodik hogy a rosszabbul tanuló , viselkedő gyermeknek miért mást hozott a Jézuska?
2014. jan. 8. 19:12
 7/13 Gyémántlány ***** válasza:
41%

Úgy védik a szülők a gyerekeket a technikai fejlődéstől, hogy az csak na. Mert az katasztrófa lenne ugye, ha a gyerek megismerkedne a modern dolgokkal is. Nem azt mondom, hogy minden másodikos gyerek 200 ezer Forintos okostelefonnal mászkáljon, de azt nem tudom megérteni, mi ez a hatalmas felháborodás, ha egyes szülők úgy gondolják, jól teszik, ha gyereküket beavatják a modern kor dolgaiba. Tiltják a szülők őket a nettől, a számítógépezéstől, és hopp, ott fogunk kikötni, hogy egy Word dokumentumot nem tud megalkotni a gyerek az informatikaórán. Pedig manapság nagy szükségünk van az informatikai hozzáértésre, hiszen rengeteg állásban alkalmazni kell. Jobb, ha korán megtanítjuk a gyerekeket arra, amikre később szükségük lesz.

A könyveknek, a legónak ugyanúgy örülnek a gyerekek, de egy idő után más is érdekelni kezdi őket, lásd okostelefon, számítógép. Semelyik szülőnek nem tehetünk szemrehányást azért, mert segít bevezetni a gyerekét egy olyan világba, ami érdekli őt.

A Jézuskás dolgot pedig nem is szabadna annyira erőltetni. A gyerekek nem szeretik a hazugságokat. A karácsony a szeretet érzéséről szól, az önzetlen ajándékozásról és a meghitt ünnepélyességről, mikor együtt van a család, sok egymást szerető ember. Semmilyen ostoba mese nem érhet ennél többet. Egy gyereknek sem. :)

2014. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Idén még semmit nem hozott a Jézuska senkinek, mert még csak január van.
2014. jan. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Gyémántlány ostobaságokat beszélsz.A mai gyerekek is megtanulják időbe amit meg kell sőt már 2-3 éves korukban tanítás nélkül tudják kezelni a gépet,de ettől még nem kell kisiskolásnak okostelefon,tablet,meg laptop,egyrészt felesleges,másrészt biztos minden családban van legalább egy gép amit használhat,máskülönben meg egy 7 éves ne számítógépes játékokkal játsszon.Mellékesen a Jézuska dolog nem hazugság,és a gyerekeknek jó ha hisznek valamiben.De szerintem te csak egy okoskodó tini vagy .
2014. jan. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én 9 éves fiam mindig ír egy listát,az 5 éves öccse nevében is. A nagy persze tudja,hogy honnan kapja,5 éves korában jött rá,nem volt csalódás,de az illúzió miatt még úgy tesz,mintha...:)!

Idén társasjátékot és legot kért.

2014. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!