Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet a lányommal hogy már...

Mi lehet a lányommal hogy már éjjel is bepisil?

Figyelt kérdés

Sajnos már másodjára pisil be éjszaka. Elég régóta szoba és ágytiszta már,és eddig soha nem pisilt be. Szeptember óta óvodás és eddig nem volt gond,de pár hete valami megváltozott!:(

Ezt a kérdést tegnap írtam ki,ez az alapja az egész "sztorinak" http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..



2014. jan. 13. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:

ha látod rajta hogy pisilnie kell,de nem akar menni,ne csak ki küld,menj ki vele pisilni,maradj ott vele és mond el neki hogy nem az oviba vagy,ha pisilni kell,akkor menj el pisilni.

este elalvás előtt mindig pisiltesd meg,ha kell neki,ha nem.az én lányom is így szokott le az éjszakai bepisilésről.

De amúgy nála is ehhez hasonló volt,már szoba és ágytiszta volt jó ideje,amikor elkezdett éjjel bepisilni és már volt amikor a délután alvásnál is.

én akkor kezdtem el hogy minden lefekvés elött pisilés.

már nincs ilyen probléma,éjjel is fel kel ha pisilnie kell.

Az ovival kapcsolatban,itthon is volt rá példa hogy valamit nem mert csinálni mert az oviba nem szabad.

Én erre azt mondtam hogy az az oviba van,ez pedig itthon.

2014. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!