Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van gyermekednek elet, egeszse...

Van gyermekednek elet, egeszseg, balesetbiztositasa?

Figyelt kérdés
Ha van, milyen van? Ha nincs, miert nincs?

#gyerek #érme #biztositasgy
2014. jan. 18. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Nincs, mert nincs rá pénz.
2014. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

magyarországon minden gyereknek van... az állam automatikusan megköti illetve adja.

jó ennek utána olvasni :)

ha kötsz akkor valójában nem is kötsz hanem kibővíted az alapot ;)

2014. jan. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2014. jan. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Generalinál van baleset biztosítás. Az oviban lehetett kötni. Több "csomagból" lehet választani, az egészen olcsótól a vérlázítóan magas összegűig. Mi egy közép kategóriát választottunk. Egy évre lehet kötni és 5 ezer Ft volt.
2014. jan. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Van. Az államtól is jár. Illetve az oviban is lehet kötni. Az 1000 Ft-osat kötöttük meg. Csonttörésre 4000 Ft fizet, kórházi napi térítésre 500-at. Ez csak egy-két példa. Ha baj van, nem ezen fog múlni, hogy van-e vagy nincs.
2014. jan. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezek csak balesetbiztositasok. Felajanlottak egy egeszsegbiztositast, ami ezeknel sokkal sokkal atfogobb, persze dragabb is. Nem tudom, hogy megkossem-e.
2014. jan. 19. 10:05
 7/13 anonim ***** válasza:

Megtakarítással egybekötött a biztosítás??Van lejárata?kaptok pénzt a végén vagy ez kockázati biztosítás?

Én balesetbiztosítást nem kötöttem egyrészt azért mert tudtam hogy az Állam minden gyerekre vállalja(amit belinkeltek)másrész olyan nevetségesen alacsony összegek(lásd amit fentebb írt egy Anyika:csontörés 4000 ft...hát azzal én nem vagyok kisígítve)

Én a megtakarításos életbiztosításokba hiszek,mindkét gyerekemnek van havi 10 e ft per kopp.

2014. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

És a gyermekeidé egészségre is vonatkozik? Tehát én nem konkrétan a halálesetükre akarok kötni, mert ha meghalnak, akkor olyan mindegy, hogy van-e pénzem, vagy nincs. Nekem egy egészségbiztosítást mutattak (amiben mondjuk van élet és baleset biztosítás is). Ebben olyan betegségek felmerülése esetén, mint daganatok, leukémia, és hasonlók több millió forintot fizetnek, meg külföldi szakorvosok általi felülvizsgálatot, alternatív gyógymód ajánlatot adnak, van benne pszichológiai kezelés is a gyermek súlyos betegsége, vagy rokon halála esetén, meg térít a kórházi napi díjak után is (nem 500Ft-ot). Fizet csonttörésért is (csonttól függően 100000-150000 Ft-ig), stbstbstb


Szóval maga a biztosítás jó, tetszik, és ha tényleg ilyen bajunk esne, hát akkor meg aztán állati jól jönne, csak elég borsos az ára, mert a legkisebb csomag is évi 32000Ft. Ezért vacillálok. Ha bőven telne rá, akkor gondolkodás nélkül megkötném, de nem abban a helyzetben vagyunk, hogy csak úgy kifizessük két gyerekere és ne érezzük meg a hiányát.

2014. jan. 20. 17:27
 9/13 anonim ***** válasza:

A megtakarításos életbiztosítás nem arra van ha ők meghalnak hanem ha mi szülők!Megkapják a haláleseti biztosítási összeget plusz amit addig befizettem kamatostul kamatadómentesen(pl jó lesz nekik továbbtanulásra vagy ha a szülőktől hitelt örökölnek ki tudják fizetni-bár nekünk nincs hála az égnek)magyarul egy kicsit tud boldogulni az életben!Ha meg nem kerül rá sor akkor 10 év múlva megkapom/megkapják az addig befizetett összeget kamatostul ami szintén jó továbbtanulásra,autóvásárlásra esküvőre stb stb tehát megtakarításnak is jó!

Nekünk leukémiára,rákra stb ott van az össejt!

2014. jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor az nem a gyermek biztosítása, hanem a tiéd, csak ő a kedvezményezett. Az őssejt felhasználhatóságáról tudsz részleteket? Csak mert nekem azt mondta egy ismerősöm, az egyik kórházban dolgozik ilyen jellegű kutatásokkal, hogy csak a legvégső esetben lehet hasznbálni, amikor már a gyerek túlesett minden egyéb kezelésen (sugár, kemoterápia, stb) és az sem segített. Neked vannak ennél biztatóbb információid?
2014. jan. 21. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!