Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Duzzad, piros fityma, fitymagy...

B32 kérdése:

Duzzad, piros fityma, fitymagyulladás? Hasonlóakon átesettek tapasztalatait várom.

Figyelt kérdés
Minden este fürdésnél és fürdés után is hátrahúzom és megtörlöm kisfiam fütyijét (3éves). Nincs szűkületünk, gyönyörűen hátrajön már jó ideje a bőr, nincs letapadás. Tegnap este viszont észrevettem hátrahúzásnál hogy piros és jól be van dagadva. Normál helyzetben egyáltalán nem látni rajta semmit, különösebben nem is fájlalj így nem is tünt fel nap közben hogy gond lenne, csak este a törülközésnél. Reggel felhívtam a dokinéninket aki Betadine kenőcsöt javasolt. Hasonló tapasztalatok? Egyenlőre kétszer kentem be neki reggeltől, semmi változás. Kamillás ülőfürdő mellé szerintetek segíthet?Vagy az nagyon szárít?
2014. jan. 25. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pimafucort kenőccsel kell kenegetni és elmúlik, de ha jól rémlik az vényköteles, tehát célszerű elmenni vele a dokihoz. (vagy ha van patikus ismerős, vény nélkül beszerezni:))
2014. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az Elocom nem jó helyette?Az is steroid tartalmú és gyulladáscsökkentő...
2014. jan. 25. 11:56
 3/12 anonim ***** válasza:

steroiddal ne kend orvos nélkül a fütyijét!

betadin a legjobb, este meg kamillás fürdővíz. ne siettesd, ha nem fáj neki akkor meg igazán lehetnél türelmesebb, ha te beütöd a kezed se 5 perc alatt gyógyul meg... ;)

2014. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A kamillás fürdővizet forrázott kamillából vagy főzött kamillából kell csinálni?
2014. jan. 25. 13:02
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia,

Pont most van nálunk is ez!Csak én fiam már fájlalta is,meg kívülről is látszott,hogy be van duzzadva.

Doki kiírt egy gyógyszertáti ecsetelőt(nem tudom mi a neve,nem írták rá az üvegre),jó piros,fertőtlenítő,hámosító.

Szóval szerintem a betadine jó,hiszen az is fertőtlenítő.A kamillás fürdő nem tudom mennyire jó a gyulladás miatt,én nem mert kádba fürdetni,zuhanyzunk.Nekünk már kezd szépen helyrejönni.

Ja és enyém is 3 éves

2014. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Körzeti doki írta nektek azt az ecsetelőt? És nektek is meg volt duzzadva végig a fitymája?
2014. jan. 25. 14:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Háziorvos írta,a gyógyszertárban keverték.

Mikor felhúztam akkor igen,piros,duzzadt volt végig,de kívülről csak a kukija közepe látszott duzzadtnak.

2014. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És nektek nem mondta mitől lehet?
2014. jan. 25. 15:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nálunk még van kis szűkület attól,de nálatok hogy írod nincs nem tudom mitől lehet.
2014. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És még annyit megkérdezhetek hogy mennyi idő után kezdődött el szépülni, javulni?
2014. jan. 25. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!