Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem tudom mi lehet ez a...

Nem tudom mi lehet ez a gyermekemnél? Láttam más is írt ki hasonló kérdést de nem érkezett érdemleges válasz rá ezért merem kiírni?

Figyelt kérdés

2hete jelentkeztek a tünetek, állandóan már délbe olyan a hasa mint egy terhesnek, majdnem minden evés után ksi alhasi görccsel széklete van aztán éhes újra, sokat jár nagy wc-re, a széklete laza, néha ételdarabok vannak benne és eszik egész nap! MI lehet ez?Viszem orvoshoz de már nagyon zavaró, ezért kérdezem hátha van valami házi praktika erre!

5 éves!

Semmi gyógyzsert nem szed, nem változtak azz étkezési szokásaink sem!


2014. febr. 9. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ételallergia. Nem száraz a bőre? Én elvinném gasztroenterológushoz.
2014. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első is írja, ételallergia.
2014. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hááát...az végülis.ha za annak számít hogy mondjuk megvakarja fehér cssíkok maradnak a helyén?!?de most h nézem igen az!

sajnos első gyermek, a családban sem volt ételalllergia vagy iylesmi, ezért érdeklődök itt!

Ha valaki esetleg privátba írna Nekem ezzel kapcsolatban,azt megköszönném!!!

2014. febr. 9. 14:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

így látatlanban én lisztérzékenységet állapítok meg.


vidd el gasztroenterológushoz, ő pontosabb....

2014. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

na szuper!köszönöm a válaszokat!!!neketek is van esetleg a családban ilyen?ez tapasztalat vagy orvos vagy?

amugy most kérdezgettem és mondta sokat viszket és ha megvakarja akkor piros marad neki!ezt én lehet szégyen de eddig nem vettem észre!

nem vagyok figyelmetlen anyuka,ne értsetek félre!

akkor ezért eszik ennyit?hízik is szegényem!a hasa meg..most is mint a éufi pedig már 3szor volt sok széklete ma!

2014. febr. 9. 14:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon típusosan a lisztérzékenység kezdődik így. gasztró szakrendelés kellene minél hamarabb. addig is kipróbálhatsz gluténmentes diétát, ártani nem árt, és ha használ, akkor nyertél. de orvos lássa mindenképp.
2014. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem is lisztérzékenység sajnos.
2014. febr. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Voltatok már orvosnál? Mit mondott?
2014. febr. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen,vettek le vért lisztérzékenységre!
2014. febr. 23. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!