Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Voltatok már 2 és fél,3 éves...

Voltatok már 2 és fél,3 éves gyerekkel külföldön?

Figyelt kérdés
Erdélybe szeretnék menni, minden vágyam hogy eljussak oda. De erősen azon gondolkodok hogy ha nagyobb lesz akkor jobb lesz elmenni vele, mert így szinte abból állna a dolog h rá figyelni kell. Mennyi idős kora körül lehetne nyugodtan elmenni vele? 10 órás az autóút is minimum... Most 27 hós a fiam. Köszi aki ír! :)
2014. febr. 11. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi Lengyelországban voltunk. Rémálom volt az út. Oda felé este mentünk, hogy aludja át az utat. Felkelt útközben, 5x hányt, ne bírta a kanyarokat. Nagyon rossz volt este a sötétben az út szélen a gyerekkel aki rosszul volt.

Hazafelé nappaljöttünk, még többet hányt, pedig kapott dédalont.


Ott tényleg abból állt minden, hogy a gyerekre figyelni, hol van, mit csinál, álmos, ehes, ez kell az kell neki...

Nem egy álom út volt:)

Egy 3 éves gyerekkel inkább strand, vízpart.

2014. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 3 és 1 éves gyerekeimmel voltam repülővel Spanyolországban. Át kellett szállni, háztól házig több mint fél nap volt az út. Nagyszülőkkel voltunk, ők sokat segítettek a gyerekek körül, nélkülük nem is mentünk volna. Előtte a legnagyobbal 1 éves korában voltunk Svájcban, rokonoknál, nagyon élvezte, vonattal, busszal jöttünk-mentünk vele. Szerintem 3 évessel már élvezhető Neki is meg Nektek is bármilyen nyaralás.
2014. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És mennyi idős volt?
2014. febr. 11. 17:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy 1 és egy 3,5 éves gyerekkel voltunk tavaly Olaszo-ban. Mi napközben utaztunk, semmi gond nem volt, gyorsan elaludtak, mert korán keltek. Nézelődtek, énekeltünk, aludtak, 8 órát simán kibírtak. Töbször kellett megállni, hosszabb időre, mint nélkülük. Szuper volt. De az tény, hogy folyamatosan rájuk kellett figyelni, próbáltuk összehangolni a programokat, hogy nekik is megfeleljen (játszótér, rohangálás, szökőkútba dobálás) meg nekünk is.
2014. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 éves kislánnyal voltunk kocsival Rab szigetén nyaralni. Odafele sokat aludt, de ébren se volt gond vele. Van egy kis hordozható cd lejátszónk, azon nézett meséket, meg persze sok játék volt bekészítve a hátsó ülésen :-))
2014. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4. vagyok: Mi is nagyon kanyargós részeken autóztunk, be is készültem B6 vitaminnal, de nem volt rá szükség.
2014. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi tavalyelőtt voltunk Bulgáriába az 1 éves fiunkkal és saját mikro busszal. Semmi baj nem volt vele, nagyon jó bírta.
2014. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lanyunk 3 eves. 3 honapos kora ota utazunk vele. 3 oras repulo uton volt eloszor 3 honaposan, azota minden eb=vben 4-szer utazunk legalabb. Repulovel es kocsival is. A 3 eves az mar nagy! Nem ertem mitol tartasz? Minel tobbet utazik annal jobban hozza szokik. A mienk mar napokkal elotte "keszul" pakolgatja a boromdjet, valogat hogy mit vine stb.. Ez nekik elmeny! A fiunk aprilisban fog szuletni, de juliusban mar visszuk haza Magyarorszagra 3 hetre. Ilyen picinek a legjobb vinni mert vegigalussza az utat...
2014. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 évesen már mentünk 10 órát kocsival is vonattal is. Mesekönyv, dvd, ropogtatnivaló volt unalom ellen. Kocsival parkolókban kis rohangálás. A fiam szeret kirándulni. Neked kell eldönteni mit bír a gyereked. Barátnőm lánya pl. 4 évesen is babakocsiban ülve "kirándult"...
2014. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a fiam pár hónapos korától kezdve utaztunk mindenfelé autóval. A kocsiban van DVD lejátszó, amióta nagyobb(most 3 éves) azon nézi a kedvenc meséit. Akármikor meg lehet állni kicsit pihenni, de általában jól bírja az utat.Inkább kevesebbszer szoktunk megállni, de akkor hosszabb időre.
2014. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!