Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, tényleg nem létezik...

Anyukák, tényleg nem létezik más mint hercegnös kosztüm?

Figyelt kérdés

Annyira kiakadtam már tavaly is ezen, de idén minket is érint már.

Nagylányom 3,5 éves az elsö igazi farsangja. Tavaly is beöltöztünk, és ahol voltunk a lányok 90%-a hercegnö volt. Már ott fura volt. Most nézem az ismerösök fotoit a neten, és van olyan aki lefényképezte a kislányát kb 10 másik hercegnö volt a háttérbe.

Neked mi lesz a lányod?

Mikor lányomnak januárban mutogattam a kosztümöket ö is rögtön hercegnö akart lenni, de lebeszéltem, és virág lesz, habár ehhez is jár csinos kisruha, de legalább nem a megszokott hecegnö.

Mikor én gyerek voltam minden volt, de talán hercegnö nem is igazán.



2014. febr. 24. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar,hogy szinte az összes kislány az.Tavaly én is lebeszéltem róla a lányom,így cica lett,itthon még örült neki,d ea farsangon kicsit elszontyolodott.Hogy még is hercegnő szeretett volna lenni.Egyébként nekem is jobban tetszenek az egyedi ötletek,dehát ez az Ő napjuk.Idén Monster High-ból (Clawdeen Wolf )volt.(5,5 éves)
2014. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor is hagynám, hogy hercegnő legyen, ha ő az akar lenni, ha ő lenne a 70. hercegnő az oviban...
2014. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Bármilyen jelmezt lehet kapni, vagy készíteni, csak azért van sok hercegnő, mert a legtöbb kislány az szeretne lenni és a legtöbb anyuka nem kényszeríti rá a gyerekére a saját akaratát ilyen pitiáner dologban. Szegény gyerek nagyon szomorú lesz, ha meglátja a sok hercegnőt és nem fogja érteni, hogy ő miért nem lehet az.
2014. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 lcs ***** válasza:
74%
az én lányom a másik véglet, mert ő meg kitalálta, hogy piros transzformersz mentőrobot akar lenni...:) én meg mondtam neki, hogy talán a hercegnő kicsit csajosabb lenne :)
2014. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha hercegnő szeretne lenni hadd legyen az. Ilyenkor még inkább az azonosulás fontos nekik. Majd általános iskolás korban jelenik meg a különbség igénye.


Amúgy az én lányaim kiscsoportosak. Az egyikük katica volt, a másikuk béka. Középsős másodunokatesójuk pedig Hófehérke. egy oviba járnak a gyerekek. Hétvégén cserélgették egymással a jelmezeiket.

2014. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A lányom annak öltözik be, aminek akar. Idén tündér volt, tavaly kacsa, tavaleyelőtt bárány. De ha hercegnő akarna lenni, eszembe nem jutna lebeszélni róla!!!


A fiúk meg mind pókember... És akkor mi van? Gyerekek! Játszanak!

2014. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha hercegno akar lenni miert ne lehetne az? Nem eroltetnek ra semmit. Az meg h sok van, ha most az a meno a kicsik koreben. A fiuk meg mind pokemberek vagy kalozok szinte. Nincs ebben semmi rossz.
2014. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is jobban díjazom az egyedi ötleteket, és nem tudom mit csinálnék, ha a lányom majd hercegnő szeretne lenni.

Idén még csak a kisfiam ovis, Ő pilóta volt saját repcsivel. A kislányom szeptemberben kezdi az ovit, de már kijelentette, hogy kéményseprő szeretne lenni, jó sok fekete festékkel az arcán. :)

2014. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Az én lányom boszi volt. De ez a ruha kicsit hercegnős is.

Nagy sikere volt.

2014. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az ên lányom cowgirl volt: kalap, kockás ing, farmerszoknya, 2 oldalon az övön fegyvertartó fegyverrel. Nagyon jól nézett ki, vagány de csajos!
2014. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!