Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisgyermekkori (1,2,3 eves)...

A kisgyermekkori (1,2,3 eves) maszturbalas leginkabb a lanyokra jellemzo vagy ugyan ugy a fiukra is? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Az iment olvatam, hogy a kislanyok igen koran kezdik az oningerlest, onkielegitest (1,2,3 evesen) viszont a fiukrol nem talaltam semmi ilyesmit es nekem kisfiam van. Szeretnek lelkileg felkeszulni ra ... Szoval tapasztalatokra lennek kivancsi!
2014. márc. 2. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Én úgy emlékszem hogy 12 éves koromban volt az első spontán magömlésem. Anélkül a fiúnak orgazmusa sem lehet, és szexuális vágyuk sem.
2014. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
2,5 éves a fiam és rendszeresen piszkálja a fütykösét. Húzza vonja, csodálom hogy nem fáj neki néha. Engem nem zavar, csak itthon csinálja, nem szólok rá emiatt.
2014. márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

10,5 hónapos fiam is piszkálja, húzogatja a fütyijét, amikor levetkőztetem fürdéshez.

Később nem tudom hogy lesz.

2014. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1. ne írj már baromságokat!

Igenis lehet orgazmus magömlés nélkül is, kisgyerekkorban még nincs magömlés, ám orgazmus igen.

Tudom, férjem mesélte.

2014. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém azóta fogdozza, mióta eléri.
2014. márc. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez mindkét nemre jellemző. De soha ne szidd le érte, csak amikor kettesben vagytok, mondd el, hogy más előtt nem illik ezt csinálni, de ha egyedül van, akkor nem baj ha csinálja.
2014. márc. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én kisfiam csak sokat fogta,de úgy tudom 2-3 év körül egy ilyen korszak.
2014. márc. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

első hatalmas butaságot írt!Attól hogy nincs magömlése még orgazmusa van!

Az én 3,5 évesem is piszkája,nyúzza,nyújtja stb!

2014. márc. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5 éves a fiam, őszintén el sem tudom képzelni hogy egy ilyen pici gyerek át tud élni orgazmust. Persze attól lehet.


Fürdésnél állandóan nyújtogatja, én is csodálkozom hogy nem fáj neki. Illetve reggel amikor keltem őt, gyakran nyúl a gatyeszba.

2014. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
A férjem mesélte, hogy 9 évesen már a kukoricásban szexeltek egy gyerekkori játszópajtásával és noha nem volt magömlése, jó volt neki.
2014. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!