Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit foglalkoztok masfel...

Mennyit foglalkoztok masfel eves gyereketekkel?

Figyelt kérdés
Egesznap vagy csak egy delelottot es a nap tobbi reszeben el van jatszik
2014. márc. 20. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
21 hónapos a fiam. Délelőtt a házimunkát csinálom, a fiam eljátszik, ha kell neki valami, akkor jön és szól. 10-től negyed 12-ig lent vagyunk, motorozik, játszóterezünk egy másik kisfiúval. Déltől fél 4-ig alszik. Ébredés után ha igényli játszunk, zenét hallgatunk, de van, hogy nagyon jól eljátszik magában, én ilyenkor hagyom, csináljon amit akar. Miután a férjem hazajön, vacsora és közös játék, vagy játék apával, utána fürdés és fekvés.
2014. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem így nem lehet bekorlátozni, hogy "Csak délelőtt játszok veled fiam, délután meg azt csinálsz, amit akarsz..."


Akkor foglalkozom vele, amikor igénye van rá. Ha azt kéri, hogy üljek le mellé, és játszunk együtt, akkor ott vagyok. Ha jól elvan egyedül is, akkor meg csinálom a dolgom.

2014. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor igényli, csak vele foglalkozok, ez szinte mindig a házimunka rovására megy, mindig lenne mit takarítani, de a fiamat választom, a házimunka ráér. Egyedül a főzés ami "kötelező" ha éppen nincs főtt kaja a hűtőben, de azon kívül minden ráér mondjuk estig, amikor a férjem hazaér és foglalkozik a gyerekkel. Reggel be tudok dobni egy mosást, a teregetés 10 perc, a fiam szívesen segít. Mosogatni este szoktam, de ha egy nap nincs elmosogatva akkor attól nem dől össze a világ. Porszívózni segít a kisember, felmosni csak hétvégén szoktam, vagy amikor kiborul/kicsöpög valami. :) Nem csillog-villog a lakás, az udvar sem, de nem vagyunk koszosak. Ügyintézéshez, boltba pedig elviszem a fiamat. Szóval az egész nap általában róla szól.
2014. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!