Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős koráig adtál a...

Mennyi idős koráig adtál a gyerekedre bokatartós cipőt?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4,5 éves, es még szoktam neki venni, ha jót látok. De általában ekkora méretre mar kicsi a választék ezekből es bénák is vannak, nem úgy mint a bébicipőknel.
2014. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4,5 éves a fiam, az ovis benti szandija is az, és a cipője is. Itthon a focizáshoz kap sportcipőt.
2014. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5 éves, a benti cipője boktartós supinált és a nyári szandálja is. Az átmeneti cipői nem.
2014. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert egyre inkább nem bokatartós a választék a sima normál cipőboltokban a nem kezdő járni tanuló méretnél.
2014. márc. 22. 19:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam most tanul jarni, nem bokatartos a cipoje. Nem direkt volt, hogy ilyet vettem, de amikor utana olvastam lattam, hogy errol is megoszlanak am a velemenyek. A bokanak van egy termeszetes befordulasa, de ha ez a befordulas meghaladja a 10%-ot, akkor kell a bokatartos cipo. Ellenkezo esetben karos, mert felesleges megterhelest jelent a csipo szamara. Errol ti hallottatok valamit?
2014. márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha lenne még olyan szép lány szandált kapni 27 méretöl fölfelé ami hátul zárt akkor venék de nincs,igy nem tudom hogy veszek szandált.kislányomnak.
2014. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
most még hátul zártba járt de azt még tavaly vetem neki .3,5 évesen .
2014. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5-ös válaszolónak

Nem értek annyira a témához, de annyit tudok, hogy most nagyon divat, hogy puha talpu cipő ami nem is fogja a bokát, szóval majdnem mint egy zokni. Ez azért jó mert tornázik a láb, de utcán betonon vagy otthon kövön parkettán alkalmatlan, mert sík kemény felület és csak kivasalja a talpat, állítólag, szóval oda inkább káros. Ha kertbe, fűbe, homokba hordja akkor szuper, de városba sétálni betonon nem jó. Gondolom ez a bokafogós cipő, meg megerősített sarok szóval amiket követelményként szoktak mondani, azért kell mert kemény betonon, kövön járunk és biztos az izületeknek így a jobb, már nem úgy mint régen az ősember :)

2014. márc. 23. 13:42
 9/11 A kérdező kommentje:

6-osnak

az a baj, hogy sok cipő inkább divatnak felel meg, pedig szerintem pont nem a gyerekeken kéne divatolni. Egy egészséges cipő is lehet szép, vagy legalábbis aranyos, de biztos a gyártók úgy vannak vele arra nincs kereslet inkább a felnőtt fazonú gyerekcipőket gyártják, sokszor már kis méreteknél is.....

2014. márc. 23. 13:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Most tavasszal már nem vettem a fiamnak magas szárút Ő 3 éves az őszi cipője még D.D Step volt magas szárú,de most egy kényelmes hajlékonyabb talpú adidast vettem neki,teljesen jó a lábán.
2014. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!