Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány hónaposan évesen hagytad...

Hány hónaposan évesen hagytad el a cumisüveges vacsit elalvás elött (tej, tápszer, tejbegríz)?

Figyelt kérdés

Mit evett utána? Elaludt ugyan ugy ? Nem kellt hamarabb?

Lánykám 20 hónapos de elalvás elött tejbegrízt eszik és utána alszik el.


2014. márc. 26. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
az egyik fiam még három évesen is esténként benyomta cumisüveggel a tejcit, vagy laza kakaót ... tetszett neki, hogy cumis üveg :) ... aztán elhagyta ... szóval egyedi, és nem ettől lesz normális/nem normális gyerek
2014. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Majdnem 2 éves volt.Ha akarná még most is ihatná cumisüvegből,de nem akarja (most lesz 3 éves)
2014. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

a taj-vacsit 10 hónaposan, akkor már rendes vacsit evett velünk. viszont elalvás előtt még mindig iszik tejet, most 4,5 éves. de ez már nagyon rég nem számít vacsorának.


20 hónaposod cumisüvegből eszi minden este a tejbegrízt? mondjuk ez nem épp normális, add neki kanállal, vagy egye ő, mondjuk mást is adhatsz neki és utána adj neki tejet :)

2014. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Cumisüvegük sose volt, de az elalvás előtti kanalas tejpépet/tejbegrízt addig adtam, amíg egyszer csak nem kérték. Az egyik gyerek már majdnem 2 éves volt, a másik még 1 se, amikor elhagyta, ugyanúgy aludtak.
2014. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nagyobbik fiam 3 évesen hagyta el a cumisüvegből tápszerezést elalvás előtt,2.-ik fiam most 14 hós és még erőssen igényli!Én nem erőltetem majd ő is leteszi amikor akarja!
2014. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sosem használtunk cumisüveget. 1 éves koráig szopizott, utána mindig kapott tejalapú ételt/italt, de rendes vacsorát evett velünk.
2014. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kb 3 évesen. Szállodában voltunk éppen egy hétig, ezért körülményesebb volt a melegítgetés, vártam hogy majd szól ha kéri, de nem kérte, úgy le volt fáradva. Amikor hazamentünk el is felejtette a cumisüvegét.
2014. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

20 hónapos korától nincs közvetlenül alvás előtt cumisüveges étkezés. Nem alszik kevesebbet, még kb 2 napig kereste, hogy hol a tejcsi, de kb 2 másodperc alatt el lehetett terelni a figyelmét, azóta eszébe sem jut.

Fürdés előtt 1-2 órával vacsorázunk...

2014. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Néhanyan nem értettétek.

Vacsizik rendesen is. De ez kifelyezetten elalváshoz van. Szerintem normális nem akarom elvenni. Olyan mint másnál a tej, kakaó stb. Csak ez azért laktatóbb éjszakára.

2014. márc. 26. 14:58
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából 1,5-2 éves kora között. Amikor már jó sok foga kinn volt, és úgy gondoltam, a fogmosás nem ér semmit, ha aztán elalvás előtt még tejet iszik.

A tejivást átraktuk a fürdés elé, és pár este alatt megszokta, hogy elalvás előtt víz van. Aztán már nem kérte a tejet sem este. Most 2,5 éves.

Ne aggódj, nem kell már neki laktató étel közvetlenül alvás előtt, nem fogja a pocakja felébreszteni. :-)

2014. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!