Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen foglalkoztatófüzetek,...

Milyen foglalkoztatófüzetek, könyvek ajánlottak arra a problémára, ha a gyermek 6 évesen még nem tudja mindig megkülönböztetni melyik a jobb és a bal keze?

Figyelt kérdés

#kisgyerek #kéz megkülönböztetés
2014. ápr. 3. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a netről töltöttem le feladatlapokat.Több oldalon keresztül vannak benne színezős feladatok.

Pl. színezd ki a jobbra szaladó nyuszit,alatta pedig színezz ki annyi autógumit,amennyi nyuszit kiszíneztél.

Nagyon jó kis gyakorlatok,jobb-bal,és mennyiség tanulására is.

2014. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez baj? En 38 vagyok, de eskuszom idonkent elgondolkodom, melyik melyik.... A kronyezetemben tobb ilyen is van.
2014. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Anyukám madzagot kötött sokáig a jobb kezemre. Semmit se ért csak frusztrált a témával folyamatosan. 30 éves vagyok és ha hirtelen kell mondani, még most is gondot okoz néha. Nekem az válik be hogy kezembe fogok egy ceruzát és akkor úgy beugrik hogy ez a jobb kezem. Esetleg ha van pl. anyajegy a kézfején megtaníthatod, h az anyajegyes a jobb kezed. De tényleg van akinek nincs érzéke hozzá sajnos:(
2014. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
4-es vagyok: azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ne stresszeld vele, én nagyon megutáltam gyerekként a témát, megalázónak éreztem. Ugyanígy voltam azzal, hogy nem tudtam a vonalban maradni színezésnél. Most se tudok, mégse lett gondom az életben,lediplomáztam stb... nyilván annyi h nem lettem festő. Lehet hogy ma már valami tanulási zavarnak titulálnák, de rajzon kívül nekem semmiben se okozott problémát, végig 5ös voltam minden más tantárgyból.
2014. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!