Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csempére tapasztható játék...

Csempére tapasztható játék (ALEX) közül melyik tetszik legjobban a fiatoknak?

Figyelt kérdés

Vennék egy ilyen játékot, de látom van több féle.

Tetszik a farmos, az autós amihez úttest is van, de a városos is jópofa.

Mondjuk kádra tennénk, nem csempére.


2014. ápr. 4. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:

NEm tudom, hogy az konkrétan Alexos-e, de azt szereti a legjobban, ahol össze lehet párosítani a fejet a testtel, állatos.


Ilyesmi, csak állatosban:


[link]

2014. ápr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na olyat még nem is láttam, amúgy ma kezdtem el nézegetni és mivel már hallottam róla hogy szeretik a gyerekek így én is meglepném az enyémet ilyennel.

Jópofa az is amit írtál, megnézem majd az állatos milyen.

2014. ápr. 4. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:
ilyenünk volt, amit az első belinkelt, nagyon szerette mindkét gyerkőcöm (mostmár 5,5 és 4 évesek, már nem játszanak vele). Később vettem városost, ez kevésbé érdekelte, meg kalózosat, ezzel szívesen bohóckodott a fiam. De mi bevetettünk mindenféle mágneses játékot is, ami amúgy műanyag, mert mókás volt a kádra tapasztani. pl little pet shop-os kutyust, polipot, meg mágneses kishajókat stb...
2014. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha ő írta, akkor mi van? :)
2014. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem lányom van, és a tanyás van meg ebből a fajta játékból. Aranyos, jópofa.
2014. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Tudom több féle van, de inkább olyat vennék ami általában tetszik a gyerekeknek.

Mondjuk a tanyás is jó, mert lehet játszani, hogy melyik állat mit mond stb.

köszi neked is.

2014. ápr. 16. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!