Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Apák gyermekük puszilgatása?

Apák gyermekük puszilgatása?

Figyelt kérdés
Hogyan szokták az apukák a saját gyermeküket megszeretgetni? Úgy mint a nők körbepuszilgatják? vagy simogatják? Vagy ez már a pedofilitás? és hány éves korban hogy szeretgetik?

2014. ápr. 4. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
hát szerintem teljesen normális ha körbe puszilgatja :) úgy kb. 4-5 éves koráig. A felett meg nyaktól felfelé :)
2014. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
22 hónapos a fiam, a férjem is puszilgatja és simogatja, persze kevesebbet, mint én. Szokta még csikizni is, nála az is szeretgetés. A pedofilitáson jót nevettem, ne haragudj.
2014. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én is úgy gondolom csak a környezetemben inkább anyákat láttom puszilgatni a gyerek arcát stb és azért kérdezztem férfiak mennyire szokták!
2014. ápr. 4. 15:14
 4/11 anonim ***** válasza:

A férjem szokta "agyonpuszilgatni" a fiunkat, aki nagyon élvezi, nevetgél :) De ő csak 3 hónapos.

Nagyobb, 3-4 éves gyereknél gondolom inkább csikizés, ilyesmi van.

2014. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én fiam 4,5 éves és a férjem még mindig összepuszilgatja, főleg a pocakját, hátát, nagyot röhög a gyerek közben és persze jön ilyenkor a birkózás. de a talpát, lábát, karját, sőt a fenekét is megpuszilja!

elég erős ha egy apa megpuszilja a 4-5 éves gyerekét nyaktól lefele akkor pedofília, akinek ilyen egyáltalán eszébe jut az beteg!

2014. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Istenem!!!! Remélem hogy az én férjem akkor is megpuszilgatja a gyermekönket ha 6-7-8-9-10 stb éves lesz!



A pedofil az szerintem teljesen más, azt leginkább szerintem titokban csinálják....

2014. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
Én még nőként sem puszilgatom körbe a gyerekeimet. Én is utáltam gyerekkoromba. Minden apa is más, van aki igen van aki nem.
2014. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

3,5 éves a lányunk, és nem tudom más apukák hogy csinálják, de a férjem ellágyulva ad neki 1-2 puszit a feje búbját, vagy be a hajába, nyakához ha pl. a lánykánk a vállára hajtja a fejét, vagy mond neki vmi kedveset.

De ha meg dögönyözős játék van, akkor nagy cuppantósakat ad neki ahol éri, meg belepurcant a pocakjába..:-))

De olyan is van, hogy csak úgy simogatja, vagy inkább olyan cirókázásnak mondanám...semmi, de semmi szexuális érzete nincs a dolognak!!!


De még jobban szereti csak úgy ölelni, és ringatni, az is felér egy puszilgatással, sőt..:))

Nagyon szereti az arcát is simogatni..


Míg kisebb volt, addig nem csókolgatta össze vissza, addig olyan áhitattal volt iránta, inkább csak simogatta, ölbe vette, odadugta az arcát hozzá, de mióta a lányunk ki tudja mondani amit akar, vagy nem akar, azóta mer vele jobban mindent..:-)


szóval az én férjem elég látványosan imádja a lányát! :-)) De ha vki azt merné mondani rá, hogy pedofil, akkor azt én megtépném..:-)

2014. ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem apa most is meg szokott puszilni (az arcomat) és semmi pedofilitás nincs benne. Szerintem ez természetes, mégiscsak az apám, az ő véréből vagyok. 15/L
2014. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Vannak olyan apák, akik pedofilok.
2014. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!