Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Őszintén! Meddig ivott gyereke...

Őszintén! Meddig ivott gyereked cumisüvegből este?

Figyelt kérdés
Nappal már az enyém is csőrösből iszik, de az esti kakaót csak cumisüvegből hajlandó. 27 hós.
2014. ápr. 9. 22:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Őszintén az enyém annyira igényelte a reggeli tejecskéjét a cumijából, hogy még kiscsoport elején is cumiból kérte reggel a tejet. Egy-két hónapra rá elhagyta. Ovis anyukák közt volt néhány akik bevallották hogy nem vagyunk egyedül a cumiigényünkkel.
2014. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mindkettő 2 éves korig. A harmadik 11 hónapos, ő még cumisüvegből iszik.
2014. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
3,5 éves...még most is abbol iszik mindig
2014. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11 hónapos kora óta nem iszik belőle .Sima pohár,szívószál,csőrös pohár...ezeket használja.
2014. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2 eves, meg abbol issza este.
2014. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én 6 éves koromig abból ittam az esti kakaómat, és köszi jól vagyok. Csakkíváncsi voltam. Egyébként tudtam pohárból is inni :-)
2014. ápr. 9. 23:45
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
10 hónapos koráig a tápszert. Tejet, üditőt nem adnék cumisüvegbe soha. Kakót meg egyébként sem kap.
2014. ápr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek: a 4 és fél éves fiam még mindig abból issza a tejet reggel és este egyaránt. Engem zavar időnként, de biztos vagyok benne, hogy hamarosan el fogja hagyni. Ja, természetesen ezt leszámítva minden mást pohárból iszik.
2014. ápr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18 honapos volt mikor elpakoltam az osszes cumisuveget, de nem kerte....mas kerdes, hogy most 3 eves lesz es meg mindig van cumija ejjel/amikor beteg ex itthon ul.hogy mikor hajlando lemondani arrol, nem tudom. Utcara nem visszuk.
2014. ápr. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

2 évesen ő kérte, hogy vegyek neki csőrös poharat a cumisüveg helyett. Azt viszont talán 2 hónapig használta. Az annyira nem tetszett neki.

A szomszédban van egy kislány, szeptemberben lesz 5 éves. A reggeli és az esti kakaót cumisüvegből issza.

2014. ápr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!