Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ágyban (kiságyban? )...

Milyen ágyban (kiságyban? ) alszik 20 hónap körüli gyereked?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam rácsos kiságyban alszik, abban is keresztbe általában az ágy végében (kombi ágy). El sem tudnám képzelni hogy leesésgátlós ágyban aludjon, mivel tuti addig forogna még le nem esne, de igazából kizártnak tartom hogy egyáltalán aludna benne. Baba kora óta csak és kizárólag a saját ágyában aludt, babakocsiban soha nem aludt el. Úgymond rigolyás erre, köztünk sem aludt el sosem, pedig vannak hullámvölgyek mikor éjfélig is ébren bírna lenni, és sehogy sem alszik el. Sose igényelte a ringatást, simogatást semmit. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Hogyan alakul a későbbiekben ez? Nem merem lecserélni az ágyát mivel tuti mászkálna éjjel, nem feküdne a kiságyba...
2014. ápr. 11. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemsokára 20 hónapos lesz és még a rácsos kiságyban alszik.
2014. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

21 honapos a lanyom, racsos kisagyban alszik meg. Meg egy darabig ott is fog. Ugyan is van egy 4 eves tesoja,akinek 21 honaposan vettunk egy leesesgatlos agyat es onnantol kezdve tobb mint egy evig atjarkalt ejszaka es csak ugy aludt el ha ott voltam mellette.

Remelem ezt most megusszuk. 2,5 eves kora korul gondoltam agycserere.

2014. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiam 3 lesz és rácsosban alszik. Anélkül szerintem nem lenne semmi alvás, így meg jó alvó.
2014. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem 13 hónaposan kapott sima heverőt, egyik sem szerette a rácsosat.
2014. ápr. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lányom 19 hónapos koráig velünk aludt, akkor vettünk neki egy állítható méretű ikeás ágyat. Nem egy forgolódós gyerek amúgy. A két szélén van a leesésgátló, nem a közepén, azóta abban alszik, még nem esett le, most lesz 21 hónapos. Ha le is esik, nem esik nagyot, direkt nem magas ágyat vettünk. Majd kitapasztalja meddig lehet menni. Szerintem. Ez olyan mint az emeletes ágy. Félnék, hogy leesik, de hamar megszokja, hogy hol vannak a határok és azon belül mozog.


Tapasztalatom nincs, abban amit írsz a végén. A lányom amúgy nem járkált át, csak az első héten. Akkor is magától feküdt bele este az ágyba, úgyhogy fellélegeztünk, hogy mázlink van. :)

2014. ápr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22 hónapos a kicsi, még rácsosban alszik. Szerintem kb 2,5 éves koráig így is marad, szerencsére nem nagytermetű gyerek, elfér rendesen. A nagyobbik 27 hónaposan kapott Ikeás állíthatós ágyat, nekünk az nagyon bejött, sose volt mászkálás.
2014. ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy évesen kapott rendes leesésgátlós gyerekágyat. Most 3 éves, egy kezemen meg tudom számolni, hányszor esett le. Pedig régebben ő is a forgolódós típus volt. Azért is kellett kicserélni a rácsos ágyat, mert folyton forgolódott és mindig elakadt. Ebben kényelmesen elfér, szereti. Az első naptól kezdve jól alszik benne. Nem mondom, hogy nem volt mászkálás, de az csak akkor, amikor elköltözött az apja tőlünk. Akkor sokat jött-ment, de az nem számít. Nem az ágy miatt volt.
2014. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!