Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 eves a kislany, diszno...

4 eves a kislany, diszno zsirral be lehet kenni ejszakara a mellet?

Figyelt kérdés
Az orvos no nem kezelte rendesen es hurutos legcso gyulladasa lett a kislanynak!Acc 100 at es Zinnat antibiotikumot kap vasarnap ota,nagyon kohog igaz mar nem olyan sokat de nem hallom hogy felszakadna neki a slejm!!!Pedig 3 szor kap Acc t,mit gondoltok??Az Acc t csak kb fel dl.teaba szoktam neki rakni,lehet tobb folyadekba kene raknok?Most egy ismerosom mondta ezt a regi zsir trukkot!
2014. ápr. 17. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
a mellkasra mentolos dolgot szoktak kenni (van is egy ilyen kjrém, nem tudom a nevét) hogy segítse a könnyebb légzést. én a köptetőkben jobban bíznék, robitussin és tsai
2014. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

A disznózsír önmagában semmit sem ér. Az elsőnek igaza van, a mentolos (de minimum gyógynövényes) dologban.

A wick-nek van most ilyen krémje.

Inkább azt használd, mint a disznózsírt.


[link]

2014. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
A disznózsír tényleg nagyon hatásos! Nyugodtan kend be vele a mellkasát. Jó vastagon, és adj rá egy olyan pólót, amit nem sajnálsz, ha zsíros lesz, erre pedig egy szűkebb felsőt, hogy tapadjon a kis testére. Tudtak azért valamit a régi öregek, próbáld ki, kárt nem csinálsz vele. Mondjuk egy éjszaka alatt lehet, hogy nem lesz hatása, de 3-4 éjszaka már igen.
2014. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%

érdekes. a mentolos hűsít, a disznózsír gondolom melegít..

a hűsítéssel a légzést könnyítik a melegítéstől meg valóban jobban köhög az ember (mint zárt helyeken is szoktak, ha nincs szellőztetve, ahol bemelegszenek az emberek)

2014. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A disznozsiros dolgot mar hallottam en is. Szerencsere szuksegunk meg nem volt ra, de a csaladban a falusi mama ajanlotta sogoromeknak. Naluk bevalt. Veszteni nem hinnem h vesztes vele vmit. :-)
2014. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A zsíros dolgot én is hallottam, de nem próbáltuk. A kinderluuf balzsam az ami ennek a korosztának javasolt bedörzsölésre.

Nálunk a hagymatea vált be nagyon, ill a salvus vízes párologtatás köhögésre. Hurutoldásra mi inkább a paxirísolt használjuk. Alvás előtt pedig köhögés csillapítót adok, sinecodot.

2014. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én csak ajánlani tudom,nem hittem benne én sem.2 nap alatt helyrejött tőle a lányom.
2014. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,a hátára is kenhetsz. :)
2014. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nállunk bevált,a 3 éves fiamnál már másnap reggelre hatott,olyan szépen feloldotta neki a váladékot!

Szóval mellkasát,hátát vastagon bekened lefekvés előtt majd dupla szoros poló hogy "dunsztban" legyen a kislányod!Ha délben is alszik még akkor is alkalmazd ezt nyugodtan!És igen a hagyma tea mézzel is nagyon hatásos!

2014. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hat komolyan.mondom,ez a modszer tobbet er minden gyogyszernel!!!!Mar masnap kohogte fel a slejmet,amit egyebkent 2 hete probaltam.gyogyszerrekkel!!
2014. ápr. 22. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!