Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet? A többi lent.

Mitől lehet? A többi lent.

Figyelt kérdés

Kisfiam lassan 3 éves, több mint egy hónapja, hogy hátra lett rántva a fitymája.

Az útó kezelésen is túl vagyunk, szépen tisztítja is este a fürdésnél.

A gond ami nem tetszik nekem az az, hogy eddig is bordó-lilás volt a makkja gondolom idővel szép rózsaszínes lesz, de ma vettem észre, hogy a makk végénél szinte liláskék és elég sötét. Meddig marad ilyen? Vagy sürgősen vigyem orvoshoz?



2014. ápr. 17. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

az ilyen marad. nem lesz szép rózsaszín (?).

nem kell orvoshoz vinned emiatt, ott nagyon vékony a bőre, az erektől lesz ilyen

2014. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elvinném most. Ha sótét, akkor azt jelenti, hogy nem jó a vérkeringés azon a területen.
2014. ápr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
egyáltalán minek kellett hátrarántani egy 3 évesnek?Egy egész életre hazavághatod a nemi életét!
2014. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na, aztán miből gondolod, hogy elrontottam a nemi életét???

1: Védőnő tanácsolta, ajánlotta. Miszerint már így is kicsit megkésve végezzük el a beavatkozást. Minél kisebb annál jobb, nem marad meg benne rossz élményként, hamar túlteszi magát rajta, míg később sokáig emlékezik rá!

2:Az óvodában már csak szoba tiszta gyermeket vesznek fel, és ha akkor vagy még később végzik el akkor a vizelet tartással,illetve a vizelet ürítéssel gondok lehetnek.

3: Gyermek orvos is támogatta!

4:szak értő orvos végezte el!

De ha már így letámadtál, azt is áruld el légy szíves mire alapozod a feltételezésed??

Ne talán férfi vagy aki így járt?

2014. ápr. 21. 09:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Kevesen jarnak a lazitastol rosszul vagy a felrantastol. Ezek kellenek, bar 3 eves korban lehet, nem kell sietni, lehet 4-5 evesen is foglalkozni ezzel, kiveve, ha begyullad alatta, vagy annyira beszukul, hogy nem jon rendesen a pisi es felfuvodik a fityma, mint egy ballon.

A teljes korulmetelessel lehet rosszul jarni, azzal biztosan.

2014. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!