Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adjak neki hogy ne szenved...

Mit adjak neki hogy ne szenvedjen a köhögéstől?

Figyelt kérdés
csütörtök óta köhög. Spiropent kaptunk és zinnatot. Megállás nélkül köhög szárazon.
2014. ápr. 19. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ mi a baja.A spiropent hörgőtágító.Hörghurutja van?Mert akkor nappalra köptetni kellene,estére meg köhögéscsillapítót (sinecod) de a legjobb az lesz,ha orvost kérdezel.
2014. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sinecod csepp nagyon jó!
2014. ápr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csütörtökön amikor voltunk dokinál sípolt én is hallottam de most már nem sípol most már csak megállás nélkül köhög
2014. ápr. 19. 23:22
 4/11 A kérdező kommentje:
Sinecodot nem kaphat. Bocsánat elfelejtettem írni hogy 27 hónapos
2014. ápr. 19. 23:24
 5/11 Dixus válasza:

En ilyenkor hazilag keszitett zsalya szirupot adok a masfel eves gyermekemnek,naponta 3-4× egy kiskanallal,vagyis 5ml-t. Mikor mar szakadozik fel,akkor johet a kopteto,Acc!

ZSALYA SZIRUP- 2dl vizben 20dkg cukrot felolvasztani,hozza 2 evokanal szaritott zsalya es 2db baberlevel. Ezt forralni kell 10 percig es hagyni kihulni. Utana kell csak leszurni.

En babakajas kisuvegben tartom. Nagyon bevallt,merem ajanlani!

2014. ápr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

talán kéne rá gyógyszert adni! nem mondta a doki? eszem megáll tényleg...

nappalra köptető (vény nélkül kapható, pl. fluimucil-ezt szokták a hörgőtágító mellé adni, de lehet akár acc, vagy szirupok) éjjelre meg csillapítani kéne, azok viszont vénykötelesek. vagy esetleg stodal, az állítólag csillapít is meg köptet is, mondjuk nekünk kisebb náthánál használ, de hörghurutnál (arra adják a hörgőtágítót) nekünk a ventolin segít

2014. ápr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok. csak ne legyen félreérthető, az orvoson akadtam ki, nem rajtad ;)
2014. ápr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Stodal? Az homeós, ergo bajt nem csinálsz vele. Jó mindkét köhögésre, nem túl drága, tűrhető az íze, és azt hiszem napi 5-ször kaphat.
2014. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sinecod nem 2 évestől adható?

Stodal tényleg jó,próbáld ki!

2014. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sinecodot a kisfiam már 11 hónaposan is kapott,a doki írta fel a száraz köhögésre.
2014. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!