Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cocculine kinek vált be?

Cocculine kinek vált be?

Figyelt kérdés
Kislányom gyakran rosszul van utazás közben, szeretnék rá valami megoldást. Sajnos én is így voltam kiskoromban, ezért már előre stesszelek, nehezen viselem az ilyen helyzeteket. Vettem Cocculine homeos tablettát. Az volna a kérdésem, hogy kinek hogy vált be? Hogyan adagoljátok? Hogy a leghatékonyabb? Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 25. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez érdekel!!!

Az én gyerekem is hány utazás közben :( nem tudom mit tehetnénk, már próbáltuk, hogy nem eszik előtte, de az sem használt......

2014. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is szeretnék rá megoldást, azt mondják kinövik (én is kinőttem), de rettegek minden utazás előtt (ami tudom nem jó, mert érzi ő is). Igazából arra lennék kíváncsi, hogy akinél használt, az hogyan használta, utazás előtt mikor adott neki stb? Mi is próbálunk előtte már nem enni adni neki, meg inni sem, de ugye jön a jó idő, a meleg, ez utóbbi egyre nehezebben kivitelezhető. Meg így rossz programokat szervezni, hogy indulás előtt már ne egyél, holott lehet, hogy éhes.
2014. ápr. 25. 12:57
 3/10 anonim ***** válasza:

én az első vagyok, aki nem tud segíetni :)

de mi úgy oldjuk meg egyelőre, hogy megállunk pihenni, pici séta. Az a baj, hogy városon belül sem bírja ki, szóval ne egy Balatonra leutazást képzelj el :) Így a pihenővel egyelőre úgy néz ki rendben van, nem hány.

2014. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi is meg szoktunk állni, de nem mindig eredményes. Volt már olyan, hogy az úton nem volt gond, beálltunk a parkolóba, kiszállt a lányom és akkor hányt. Szóval az sem mindig megoldás. Mi már küzdünk ezzel pár éve, most 6 éves, volt egy időszak, amikor semmi gond nem volt, de mostanában megint elkezdte. Tavaly pl. lenn voltunk Balatonon és minden nap mentünk valahová a szállásról, akkor egyszer sem volt gond a 2 hét alatt, pedig nem keveset mentünk. Most jött elő megint. :(
2014. ápr. 25. 13:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi használtuk és bevált. De sajnos nem emlékszem, mikor mennyit hogyan adtam, mert nem kaptuk a szokásost, azért vettük egyszer ezt, és a gyógyszertárban mondták, hogyan adjam be.

Én 12 éves koromig bizonyos kilométerenként hánytam. Úgy tudtunk elindulni kirándulni, hogy előre ki lehetett számolni a kilométerekből, hány hányászacskót vigyünk. :D A deadalon néha segített, de sosem álmosított, ahogy a gyógyszerész mondta. Aztán kinőttem.

Most 3 éves a fiam, még mindig sokszor mondja, hogy rosszul van, valamikor hánynia is kell, valamikor nem. Hosszabb út előtt adok gyógyszert, rövidebbnél nem, de doboz és váltásruha mindig van nálam. Ami időhúzásnak jó, amikor már mondja, hogy rosszul érzi magát, a lassítás és ablaklehúzás, ezzel kis időt nyerünk (többnyire autópályán közlekedünk, és nem tudunk megállni mindenhol).

Amit még észrevettünk, hogyha lefelé néz, tutibiztos, hogy rosszul lesz. A mai napig így van nálam is, bár én már nem hányok. Van pl. rajzolótáblája az autóban hosszabb útra, de arra is ugye lefelé néz, sokkal hamarabb rosszul lesz, mintha kifelé nézne vagy előre.

Ezeket tudom elmondani, a gyógyszerről szerintem kérdezz meg egy gyógyszerészt, vagy google talán tud segíteni, hogyan add.

2014. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Az durva lehetett, hogy ki tudtátok számolni, hány zacskó kell! :) Nálunk nem minden úton van ilyen, de én már eleve stresszelek, hogy lesz-e. :( Mi is mindenhová batyuval megyünk, váltás ruha van nálunk mindig. Daedalont én szedtem, nekem használt, de én pl. álmos és durcás voltam tőle. Meg azzal úgy vagyok, hogy abból nem szeretnék rendszert csinálni. Amúgy nem annyira hosszú távokra megyünk, kb. 20 km-nyire, de úgy vagyok vele, ha ez használ, akkor ezt adom, mert homeos és jobb, mintha stresszel mindenki a hányás miatt. Remélem hamar kinövik ezek a kis Manók! :)

2014. ápr. 28. 13:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok akinek szintén hányós a gyereke, első hozzászóló voltam.

Nálunk is van váltásruha, de mikor a zokni lesz olyan és pont az nincs nálunk, na az is szuper :) Sajnos ez egy darabig még biztos lesz, remélem hogy kinövi én nem hánytam gyerekként utazáskor. A letekert ablak sem jön be, mert félek nehogy huzatot kapjon, de ettől függetlenül kicsit letekerem, csak egy résnyire, viszont így is hány. Játékot is próbálok adni neki, de az sem számít semmit, legfeljebb lehánnya....

Lehet én is utánanézek ennek a bogyónak, kipróbáljuk, ma veszek is egyet aztán hétvégén felavatjuk :). Csak nem szeretném gyógyszerezni, bár hányni sem jobb...... Csak hiába homeos, azért olyan rossz, hogy gyógyszerezzem be mert elindulunk valahová. Amúgy tömegközlekedésen szerencsére nincs ilyen gond, csak kocsiba.

2014. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es: Én úgy vagyok vele, hogy a homeos az azért más, mint a normál orvosság, azt lehet huzamosabb ideig is adni, nem okozol vele semmi rosszat. Viszont a daedalonnal vagyok úgy, hogy azt nem szeretném, mert rendszeresen kellene belőle adni.
2014. ápr. 28. 14:09
 9/10 anonim ***** válasza:
a homeopatiainfo.hu oldalon megtudod kérdezni az adagolást ott homeopaták válaszolnak!
2014. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi, jelenleg karbantartás miatt nem elérhető ez az oldal, de majd nézem. Alapvetően tudom az adagolását csak tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, hogy ki hogyan adagolja, hogyan vált be nekik, illetve kinek vált be vagy van-e olyan, akinek nem használt.
2014. máj. 12. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!