Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiús anyukák Tegnap voltunk...

Kisfiús anyukák Tegnap voltunk sebészeten a kisfiammal és leválasztották a bőrt a makkról. Ti hogy boldogultatok utána? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon fájt neki minden pisilés egy rémálom.

Nem engedi,hogy hozzáérjünk pedig felkel húzni és kenni kéne körömvirággal.

Nem engedi fáj neki. :(


2014. máj. 14. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a kisfiad. Az én fiacskám még csak 1 éves, de rettegek a fityma-makkproblémától. Ha nem fárasztalak a kérésemmel, leírnád, hogy hogyan ment a beavatkozás? Előre is köszi.
2014. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány évesen végezték el a műtétet? Félek, hogy az én fiamra is ez fog várni. :-(
2014. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Áprilisban töltötük a 2 évet voltunk státuszfelmérésen a dr néni megnézte neki.

Szűk volt neki elküldött a gyereksebészetre ott megnézte a dr néni nem csinált vele semmit mondta,hogy itthon huzogasuk kennyük be minden pelenkacserénél körömvirágkrémmel és 2 hét múlva kontrol.

Hát tegnap vissza is mentünk megnézte neki amit mi itthon tudtunk megtettük de ezt sajna csak így lehetett.

Lekellet fogni szegényemet a dr néni hátrahuzta és egy fény pálcikávan körbe leválasztotta :(

Nagyon fájt neki. Nem is pisilt visszatartotta és ordított minden pisinél :(

2014. máj. 14. 23:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Nálunk is ez volt.


Ami nagyon sokat segített, az a kamullás fürdő volt. Vettem szálas kamillateát, és abból főztem _nagyon_ erős teát, amit a babakiskádba keverem (és még úgy is volt színe), és abban ücsörgött, ameddig csak bírt. Általában 1 órát sikerült ottartani. Napi 4-5x fürdött. Ez nagyon sokat segített.


2-3 nap alatt lement a neheze. Utána még 4-5 napig kicsit sírt a pisinél, de nagyon hamar magától megnyugodott.


Kitartás!

2014. máj. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A kamillás fürdőre én is gondoltam csak az a baj,hogy nem engedi,hogy hozzányúljak.

Nem tudom felhúzni neki mert nagy ordítás van. :(

Még a pelenkacserét se engedi :(

2014. máj. 15. 11:21
 6/9 anonim ***** válasza:

> A kamillás fürdőre én is gondoltam csak az

> a baj,hogy nem engedi,hogy hozzányúljak.


De ahhoz nem kell hozzányúlni, csak beleültetni a kamilalteás vízzel telt kádba (vagy lavórba). - 4es voltam.

2014. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Csak a vízbe kéne felhúzni,hogy megtudjuk mosni.

de nem engedi.

Megszenvedek vele mindenhogy a gyógyszereket se lehet vele megetetni. :(

Most se tudtam beadni neki a cataflam cseppet :(

2014. máj. 15. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták, hogy 2-3 napig ne nyúljunk hozzá. Fürdettük kamillás vízben (nem húztuk fel a vízben, befolyik oda), meg betadinnal locsolgattuk (de ahhoz se húztuk hátra, szintén befolyt).
2014. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekünk azt mondták,hogy felkel húzni este pancsinál meg kenni kell körömvirággal
2014. máj. 15. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!