Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az oviban ugye váltóruhában...

Az oviban ugye váltóruhában alszanak a gyerkőcök? Januártól lesz ovis a lányom és erre nézve nem mondtak semmit még, de gondolom nem az egész napos öltözetben alszanak, amiben játzanak-esznek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 15:26
1 2
 1/12 anonim válasza:

Persze, pizsomában alszanak, és a legtöbb oviban ágyneműhuzatot is kell vinni.

Egy Óvónéni

2009. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Óvodája, óvónője válogatja..Van, ahol kell bevinni pizsamát, abban alszanak, de olyat is láttam, ahol csak leveszik a nadrágot, melegebb felsőruhát és úgy alszanak..vagy egyáltalán nem is vetkőznek le.. egy volt óvónő
2009. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát a dolog ott kezdődik, hogy eleve amint beér az oviba leveszi az utcai ruháját, cipőjét és az ovisruháját veszi föl. De külön alváshoz pizsamát már nem szoktak cserélni. Nem sok értelme van, mert a gyerekek 95% úgysem alszik alvás időben, illetve mire az összes gyereket átöltöztetnék... Hát elmenne vele a nap.
2009. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, ahogy a 3. válaszoló írta.
2009. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nálunk is igy volt ahogyan a harmadik válaszadó irta
2009. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk pizsiben alszanak,és a gyerekek 99%-a alszik is.:)
2009. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs "ovis ruha", de alváshoz pizsamát vesznek a gyerekek. Az meg, hogy mekkora részük alszik, függ az életkortól is. kiscsoportban szinte minden gyerek alszik, a nagyoknál meg csak kevesen...
2009. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

15.40-es vagyok.

Én kérdeztem,miért pizsiben alszanak- a bölcsiben csak levetkőztek-,és mondta az óvónéni,h többek között az öltözködést gyakorolják vele.Egyébként nem akkora macera,egy ovis gyerek már fel tudja húzni a pizsamáját egyedül is.Nálunk vegyes csoport van, a nagyok mindenképpen egyedül öltöznek, a kicsiknek meg segítenek ha kell.Szinte mindenki alszik, a fiam pl itthon évek óta nem szokott,ott meg igen.:))Aki szépen alszik,az felkelés után mondhat verset,és ezt nagyon várják mind.:)

2009. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pizsamában alszanak? Nekünk nem kellett vinni, de furcsán is néztem volna. Itthon sem öltözünk pizsamába délutáni alváshoz.
2009. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Délután az én lányom sem pizsamában alszik, de nem is ugyanabban a ruhában, amiben egész nap játszik. Ezért merült fel bennem a kérdés. Köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 29. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!