Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet, hogy a lányomnak...

Mitől lehet, hogy a lányomnak szinte minimális cucc jön ki az orrán, neki inkább hátul csorog le? Öccsének, amikor náthás, kb.5 percenként kell orrot porszívózni, annyira jön.

Figyelt kérdés
A lányomnál pedig hallom, hogy van váladék az orránál, orrában, mégsem jön ki, lecsorog hátul.
2014. máj. 18. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az orrmandulája nincs ilyenkor nagyon megduzzadva? Valami oka van, hogy nem jön az orrán. Ennek ellenére én szívnám neki naponta többször, de az orvosnak én megmutatnám. Ilyenkor nagyon gyakori, hogy a fülére is felhúzódik.
2014. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a három gyerekemből egy volt ilyen. Egyiknek sem kellett kivenni az orrmanduláját- sosem merült fel a gyanu sem. De a legelső gyereknél én is naponta többször csináltam a orrporszívózást, mikor náthás volt, és alig-alig jött valami. A két kicsivel ömlött mindig ... nem értettem én sem, hogy miért van-volt ez?
2014. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos most tapasztaltam én is először ilyet a lányomnál. Utána olvastam és írták, hogy ekkor is kell szívni, ahogy hallod, hogy szörcsög. 30 másodpercig kell szívni legalább, ami elég sok, de kipróbáltam és az elején nem jön semmi, utána jön egy nagyobb váladék-adag. Kezdek megnyugodni, hogy legalább kijön valami, mert eddig marha tehetetlen voltam és nagyon féltem a fülét.


[link]

2014. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tavaly óta 3 fül-orr gégésznél voltunk, az sztk-s szerint ki kell venni a manduláját, a két maszek szerint teljesen felesleges lenne. Amúgy nem beteges, a füle nem szokott fájni (persze kipp-kopp), a szokásos ovis vírusokat persze elkapja.

Én is szívom neki sokáig, akkor jön ki az a tényleg minimális cucc.

Most is beteg, hallom, hogy teli van neki, hörög, krákog és semmi nem jön az orrán, szinte hallani, hogy folyik le hátul neki.

2014. máj. 19. 07:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, érdekes volt!
2014. máj. 19. 07:41
 6/6 anonim ***** válasza:
milyen pozícióba szívod neki?
2014. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!