Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet kapni azokat a...

Hol lehet kapni azokat a magyaros típusú kislány ruhákat, amiket a Váci utcában látok?

Figyelt kérdés

Ha végig sétálok Budapesten a Váci utcán, nagyon szép kislány ruhák vannak mindenhol felakasztva nagyon borsos áron. Akárhányszor megálltam megnézni őket, kizárólag angolul szólítottak le az eladók, gondolom a magyarok nem itt vásárolnak, nem a mi pénztárcánkhoz vannak igazítva az árak.


Viszont biztos, hogy ezeket a ruhákat meg lehet kapni magyar készítőnél vagy valamilyen kisebb boltban. Tudtok ilyet?


2014. máj. 18. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt gondolom olcsóbb, mint a Váci u-ban. Ennél olcsóbban akkor kapsz, ha találsz egy nénit aki ilyeneket készít es közvetlenül tőle rendeled.

2014. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hú de szépek

Én is régóta akarok venni, egyébként a blúzokat tavaly nézegettem a Citadellánál, abszolút nem vészesen drágák. De várok még, amíg iskolás lesz, akkor talán nem növi ki és nem teszi tönkre pár hónap alatt. Nekem is volt ilyenem és imádtam. Ha van Kalocsán ismerősöd, ott többen is készítenek ett blúzt!

2014. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mármiint hímzett blúzt
2014. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket, Első! Viszont itt főleg nagyobb méretű ruhák vannak, én 86-92-es méretet keresek.

A Váci utca dugig van ilyen ruhácskákkal, szinte elképzelhetetlen, hogy más boltokba nem adják el a készítők csak ide :(

Sajnos nincs Kalocsán ismerősöm. Ruhát viszont nagyon -nagyon szeretnék!

2014. máj. 19. 21:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, amit belinkeltem az csak egy a sok közül, ha beírod a Google-be hogy magyar népviselet gyerekruha v babaruha, kiad egy csomó oldalt.

Itt van pl ez, itt rendelni is lehet olyat amilyet szeretnél.

[link]

2014. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Közben találtam egy meg jobbat:

[link]

2014. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon köszönöm a linkeket! Már ki is néztem miket fogok megrendelni tőlük :)

Viszont ezek ugyanúgy nem azok a ruhácskák, amik a Váci utcában kaphatóak. Ne haragudj, nem kukacoskodni akarok, csak nem tudom fölfogni, hogy ne lenne olyan bolt a Váci utcán kívül, ahol ezeket is árusítják. Mert tényleg olyan helyes ruhák.

2014. máj. 21. 22:52
 8/9 Babuci222 válasza:
Aki magyar ne menjen a váci utcába vásárolni, ha éppen nem euromilliomos. Ott az árak a külföldi turisták zsebéhez vannak mérve. De vannak más helyeken is hasonló magyaros ruhácskák olcsóbban.
2014. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves Babuci 222!

Pont az volt a kérdés, hogy hol? Ha tudnál pár boltot írni nagyon örülnék. Én sem a Váci utcában szeretnék vásárolni de máshol eddig nem láttam ilyeneket.

2014. dec. 7. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!