Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4-5 eves gyerekednek milyen...

4-5 eves gyerekednek milyen meset olvasol, melyik konyv a kedvence?

Figyelt kérdés
Koszi a valaszokat!
2014. máj. 18. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
4,5 évesem lemaradt az annapetinél, az a kedvence, minden nap olvasok neki abból 1-2 mesét, de nagyon nem tartom már a korának megfelelőnek. így előtte olvasok neki mást, pl. micimackó, ma vackort olvastam, de magyar meséket is szeretem :)
2014. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hálistennek lányom már túl van az APG-n:) ( fiam 22 hónapos ő még bőven benne van) Így kitárult a világ:) Kedvenc konkrétan nincs, ő választ: Mostanában Benedek Elek, Magyar Népmseék, Vadadi Adrienn: Leszel a barátom, szereti még a Pöttyös Pannikat, Mazsolát, Dörömögő Dömötört, Disney meséket, klasszikus meséket Hamupipőke és tsi. Ja és nagyon szereti még a micimaci enckilopédiát is esti mesének:)és az én kicsi pónim meséket.
2014. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk sok gyerekkönyvünk van, ezek a kedvencei

A cica, aki haza akart menni

Csoda és Kósza (3 kötete van)

Állatos mesélő könyv


Most akarom megvenni az eredeti, Milne-féle Micimackót

2014. máj. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Húha,jelenleg beiratkoztunk könyvtárba és szomorú volt,hogy csak 6 könyvet hozhatott ki egyszerre... :-D

Jelenleg Valadi Adrienn Leszel a barátom című könyvét olvassuk.Nagyon tetszik.

Szereti Bodó Béla Brumi regényét is,APG-ből ő is kezd kinőni.

Frakkot is szereti nagyon...De tulajdonképp bármit csa hosszú legyen és olvassunk. 5 éves és kislány

2014. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2014. máj. 20. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!