Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anna, Peti, Gergő könyveket...

Anna, Peti, Gergő könyveket milyen korú gyereknek meséltek? (mettől meddig szerették)

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy meddig szereti azt nem tudom, de 3 évesen szereti.
2014. máj. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A 4 éves fiam is még szereti és a 2 éves is. Az oviban is sokszor olvassák nekik.
2014. máj. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1éves szülinapjára kapta ez első gyermekem az első AnnaPeti könyvet, azóta van két tesója és ő már 6éves és még mindig szinte minden este olvasok egy-két mesét valamelyikből. MIndannyian kérik. A két kisebb 4 és 2évesek. Szerintem még sokáig fogjuk olvasgatni, nagyon szeretik. :)
2014. máj. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kábé kétévesen kezdünk annapetizni, még most, ötévesen is elő-előkerül. Nagyon cuki könyvek meg minden, csak annyira rá tudnak kattanni a gyerekek, hogy sokan nem is fogadnak el más mesét. Egyrész jó, mert megszeretteti velük a könyveket, másrészt viszont mindjárt be is zárja előttük ezt a világot.
2014. máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Semmilyen korúnak..
2014. máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 6 éves, de még mindig szereti. Családi történetek, ezeket szereti, igaz már kívülről tudja az egészet, de nem számít! Én annyira azért nem szeretem, mert anyuka annyira tökéletes benne, hogy az számomra már nem szimpatikus, de ha a lányom szereti, akkor olvassuk neki. :)
2014. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is tök frusztráló egy mesebeli tökéletes család, éjszaka még babaházat is gyártanak saját kezűleg meg ilyenek, minden gyerek tökéletes, minden felnőtt mentes minden negatív személyiségjegytől... De hát végül is ez egy mese, nem igaz? Én ezzel nyugtatom magam... :)
2014. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 5-6 éves kora körülig szerette. A fiam soha nem volt oda ezekért, neki dinós, vagy állatos könyvből ell olvasni. Így kb 1 évig nem használtuk ezeket a könyveket, de a napokban újból elővette a lányom, mert ebből olvas a macsának, hogy elaludjon. :)) Most elsős és szerencsére imád olvasni. :)
2014. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

enyém 4,5 éves. még minden este kéri :/

2 évesen kezdtük, egyből beleszeretett. most már én nagyon utálom, ezért olvasok neki egy mesét, majd egy annapetit. régebben fél könyvet olvastunk esténként, most már nem bírom

2014. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek! Nekem 2 éves lesz a kislányom, ő még a Bogyó és Babócánál tart, nagyon szereti, de akkor úgy látom rátérhetünk az Annapetigergőre is. :) Biztos tetszeni fog neki! :) Amúgy a Bogyót én is már kicsit unom, szinte minden nap olvasnom kell neki belőle, pedig van még más vagy 30 mesekönyve, dehát azt szereti legjobban!
2014. máj. 21. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!