Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit jelent, ha így rajzolja...

Mit jelent, ha így rajzolja le a kistesóját?

Figyelt kérdés

[link]

A feladat az volt, hogy rajzolja le a családját valami rájuk jellemző dologgal. Kisfiam szépen le is rajzolt mindenkit, csak a húgát rajzolta a házon kívülre, jellemző tárgy nélkül, jóval kisebbre. Nekem ebből az jött le, hogy nem szereti őt annyira, pedig mindig szépen játszanak együtt, nem is veszekednek, jó testvérek, szeretik egymást. De akkor mit jelent ez a rajz?


2014. máj. 21. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, hogy csak elfogyott a hely a házon belül :)


Nálunk a fiam az apját hagyta le a papírról, én is agyon kombináltam. Végül rákérdeztem, hogy apa miért maradte le. Mire közölte, hogy elfogyott a papiron a hely...

2014. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg tőle, lehet h valóban csak annyi, h nem volt hely. :)
2014. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
osztom az előzőek véleményét. amúgy ha nincs gond a gyerekek között,ne akarj kreálni! jól megvannak, jó testvérek, szépen játszanak,pont.
2014. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Hát nem tudom. Szerintem azért érdekes, hogy még a kutyát is bentre rajzolta, de a kistesó kint rekedt.

Lehet megkérdeznék egy szakembert...

2014. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen rajzból ne vonj le messzemenő következtetéseket, szakemberek sem mernek ennyiből véleményt formálni, nemhogy laikusok.


A kisfiam nem rajzolta le az apját, amikor az oviban szenteste a családdal címmel kellett képet rajzolniuk. Az óvónő furcsállta, megmutatta nekem, van-e valami gond otthon. Ott helyben hívtam a fiam, kérdeztem, mi van a képen, mondta: anyával és tesóval bontogatjuk az ajándékokat, apa meg az ajtóból fényképez minket...Ennyi.

2014. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom, h hány éves lehet a kislány, gondolom 4-5 év körüli, a rajzoló fiú pedig az apuka mellett áll, ugye? A kislány nem rég nőhetett ki az Elektra-kompl.-ból és sanszos, h a fiú tudatalatt féltékeny rá. Agresszióra utaló jeleket nem látok, viszont a kislány mellett senki nincs, sem állat, sem növény, sem senki.
2014. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vis sanszos, h még ki sem nőtt belőle...
2014. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak elfogyott a hely a házban. Addig nincs gond, amíg a tesó is mosolyog és élénk színekkel színezi ki. Akkor lenne baj, ha a tesót szomorúnak és sötét színekkel ábrázolná.

egy pedagógus

2014. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát....érdemes lenne megmutatni a rajzot egy hozzá értőnek mert tény és való házon kivülre rajzolta a gyereket még a kutyát is előrébb rangsorolta
2014. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha a kutya előbb volt, mint a kistesó, simán csak érkezési sorrendben örökítette meg őket, és valóban elfogyott a hely. :)
2014. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!