Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves már figyelemzavaros...

8 éves már figyelemzavaros fiam, normális dolog, hogy még most sem lehet a családi házunk környékén elengedni kerékpározni, mert 5 percen belül ma is hajszálon múlott az élete?

Figyelt kérdés

Bementem a konyhába egy üdítőért, majd mire kimentem az erkélyre, hogy kinézzek mi van a gyerekkel addigra egy autós szállt ki a házunk előtt a kocsiból megijedve, hogy a gyerek élete egy hajszálon múlott csak, mert hatalmas lendülettel körülnézés nélkül hajtott egy fa mögül az autó elé.

Egy figyelemzavaros gyerek mindig ilyen marad, egyáltalán mikor engedhetem el majd így valahova egyedül majd?


2014. máj. 22. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon komolyak a tünetek, akkor erre terápia kell. Keressétek fel a Vadaskertet Ritalin beállításra. A gyereknek is jobb lesz.
2014. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az enyém 12 éves,és bár minimálisan minden évben ügyesebb,most is kísérem reggel az iskolába,(nagyobb a forgalom) de mivel 6.osztályos és nagyfiú" haza egyedül jön.Minden egyes nap azért imádkozom hogy haza is érjen.Nálunk is éppen minap volt az általad leírt esethez hasonló szitu, pedig ott voltam,de tény hogy minden nappal ügyesebb.Mi szoktunk itthon sokat foglalkozni a témával( kártyák,könyvek) és a dicséret ,na az elengedhetetlen :) Kitartás!
2014. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!