Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mire vall az anyai elhanyagolt...

Mire vall az anyai elhanyagoltság ha mióta gyerek van már ki sem öltözöm néha elfelejtek fésülködni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem jön hozzám senki, nincsenek ismerőseim ezért úgy öltözködök mint egy csöves.

2014. máj. 23. 08:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Van amikor én is gázul nézek ki, mert csinálom itthon a dolgom, mint most is pakolom a szekrényt, mosok, vasalok, aztán már dél, nincs idő átöltözni, örülök ha a pici míg alazik megtudok csinálni ezt azt, elmegyek úgy ahogy itthon voltam a gyereké, de akkor beugrunk a boltba, majd a játszótérre.

De azért igyekszem csinosan öltözni.

Pl. Most a lidl-ben volt akció, 1200ft 2 db trikó, vettem hozzá csini szoknyák at a Turiban, s így 15.000-ből van minden napra új szettem:)

Szeretek a férjemnek is tetszeni, meg a lànyom is megdícsér ha szép a hajam, de a játszótéren is megjegyzik hogy de jól nézel ki, annak ellenére hogy 100kg vagyok.

2014. máj. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Néha nekem sincs kevdvem de mégis van napi 5-10 per hogy jol megruházzam magam képletesen. és ne mocskos szakad ruhákba öltözzek.

melegitönacikat kidobtam a kukába és szép nem elnyült felsökbe vagyok itthon

2014. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Úgy könnyű is ha van mibe öltözködni és nem kell gondolkodni fél órát a szekrény előtt állva hogy éppen melyik ruhádat vedd fel ami jól is áll de nem buggyan ki belőle a hájad.

Én sajnos így vagyok vele , és nincs is kedvem kimozdulni itthonról, mert nem áll jól semmi.

Már nekifogtam diétázni de sajnos nagyon lassan megy, pedig nem vagyok elefánt sem a 65 kilómmal.

Mégis a ruhatáram egy tízessel kevesebbet követel.

Valahogy nem motívál semmi.

2014. máj. 23. 09:18
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, eléggé elhíztam a terhesség alatt és tényleg egyetlen egy ruhám se volt jó. Még a melegítőnadrágok sem. Úgyhogy én elmentem a kínaiba, Kikk meg ilyenekbe és onnan vettem új ruhákat. Egy-egy fél napra apára hagytam a babát és jól bevásároltam. Nekem is jól tett és a nagyobb méretű ruhák nem emlékeztetnek állandóan a felszedett kilókra (2 mérettel lettem nagyobb). Abból a ruhatárból éltem nagyon sokáig.

Hidd el, ha megerőlteted magad kicsit és veszel pár szebb otthoni ruhát, sokkal jobban fogod érezni magad.

Kb 1 év után kezdtem szép lassan fogyni, most tartok kb +8-9 kilónál, de már ennek is örülök.

2014. máj. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a leggings + valami hosszú kombinációt, és ha slamposnak érzed magad, ezt tudom a melegítőnaci helyett ajánlani:


Otthon:

[link]

[link]


Nem otthon:

[link]

[link]


Lényegében be kell tárazni fekete, különböző hosszúságú leggingsből, és ha mész valahova, akkor csak felsőt kell váltani. Így csinos leszel, otthon, meg a játszón pedig összemocskolhatod a kevésbé szép felsőidet. és NAGYON KÉNYELMES!


Aranyszabály: a leggings nem nadrág, de nem is harisnya a kettő közötti átmenet. A feneked és elöl, mindig legyen takarásban.

Egy mell alatti vastag övvel pedig különösen csinos.

[link]

[link]



:) remélem hasznos volt :)

2014. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Gondolom férjed van.Neki csak kiöltözöl nem??
2014. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna... 66 kiló vagyok most, 56-al estem teherbe, 3 hónapos a babám, csak szopizik úgyhogy diéta kilőve :( Heti rendszerességgel kapok sírógörcsöt a szekrény előtt. Van két melegítőnacim, meg néhány pólóm és kb. ennyi. Vehetnék új ruhákat, de azokban is látom, hogy mekkora vagyok :( párom szerint meg csak cirkuszolok, mert most csak az számít, hogy a gyereket szoptassam. Hát én azért szeretném nőnek érezni magam, ami már három hónapja nem történt meg...
2014. máj. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Pedig 66 kiló igazán nem sok, és ha megfelelő ruhákat veszel (tehát alkalmazkodsz kicsit az új testedhez agyban és ruhaügyileg) és igenis beruházol pár olyan darabra amiben csinos vagy akkor te is szebbnek látod magad és boldogabb leszel.


Nem azt mondom hogy maradj ilyen, főleg ha nem akarsz (bár szerintem 66 kiló tényleg nem sok) de fel kell készülni rá, hogy lehet hónapokig kell ebben a testben élj, és igenis alkalmazkodnod kell a megváltozott külsődhöz, legalábbis egy darabig.

2014. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8-as igazad van, fejben dől el, sajnos én egyszerűen képtelen vagyok elfogadni a külsőmet. Tudom, hogy ezzel jár a terhesség, meg nem kellett volna ennyit hízni, de hát ez van, a múlton nem tudok változtatni. Nem marad örökre így, csak abban bízom.
2014. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

[link]


Olvasd el a cikket, nézd meg a képeket.

Az emberek változnak. Most lehet lefogysz, de ha csíkjaid vannak azok max halványulnak, ráncosodni fogsz, megőszülni, megöregedni, meghalni. Ez a világ rendje, akárhogy küzd is az ember, előbb utóbb mindannyian ugyanolyan rozogák leszünk.


Csak az a kérdés ki hogy éli ezt meg. Aki nem tudja elfogadni méltósággal, hogy öregszik/változik és gazdag az plasztikáztat, de szerintem nem lesz szebb tőle.

Fogadd el magad, és légy boldog, hiszen senki se tökéletes, még akik fröcsögnek a tökéletes testről/szépségről azok se. Csak jól titkolják ;)


És ezzel nem azt mondom ne fogyj le, hiszen téged zavar a súlyod, hanem azt mondom szeresd magad a hibáiddal együtt, és akkor boldog leszel, és ha boldog vagy, akkor lesz egy kisugárzásod.


Igenis próbáljátok meg fejben eldönteni a dolgot, hogy márpedig szeretem magam, akárhogy is változom. A külső az sose maradandó, valahogy mindenféleképp változik.

De ami belül van! Na az örökre te leszel!

2014. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!