Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A párommal mindig egyetértettü...

A párommal mindig egyetértettünk, hogy egy gyereket szeretnénk. A fiunk 4 éves lesz és én vágyom arra, hogy legyen egy kistesója, milyen jó érvek vannak e mellett?

Figyelt kérdés

Én tudom, hogy jó, a másodikkal könnyebb, jó nekik, ha van játszótársuk és tudom, ha felnőnek segítik egymást.

Érzem, hogy jó lenne de szükségem lenne pár érvre is :)


2014. máj. 24. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, ezek nagyon jó érvek! Nekem 2 testvérem van, és természetesnek tartottam, hogy a kislányomnak is kell egy kistesó. Próbálj meg beszélgetni erről a pároddal, ha van neki is testvére, akivel remélhetőleg jó a a kapcsolata, hozd fel ezt is nyugodtan. Ha az anyagiak miatt aggódik, az is igaz, hogy a két gyerek nem egészen dupla költség. Ha eltettétek az első gyerek cuccait, akkor ennyivel is beljebb vagytok stb. Óvatosan vezesd elő. hátha sima ügy lesz, és nem is kellenek kacifántos érvek! Hátha ő is másképp vélekedik már. Sok sikert!
2014. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!