Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korig adtatok/ette...

Mennyi idős korig adtatok/ette meg gyerkőcötök a tápszert, tejitalt (12-24 hótól valót)? Mennyit evett belőle reggel és este 2 évesen?

Figyelt kérdés

Tejre mikor tértetek át?

Nekem még 12 hónapostól való tápszert (tejitalt) iszik reggel is kap 150 ml-t és este 180 ml-t, cumiból azzal alszik el este. Jó ez így, vagy baj, hogy még ezt kap reggel, este? Köszi!


2014. jún. 6. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem teljesrm jò.Mi receptre vesszük,a doktornö mèg mindig azt irja fel most is amit 7hós koràban is kapott.Tejet 12 hósan vezettem be.(Sima tej,nem babatej.)Szokott inni azt is.Vàltozó mennyit iszik meg belöle,de van mikor 3decit,van mikor nem csúszik neki ès csak 1,80mili megy le.Reggel ès este kapja.Dr.-nö 3èves korig javasolja nàlunk.Most màsfèl èves.
2014. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Már egy évesen is tejet ivott. 2 évesen már felesleges a tápszer.
2014. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. nektek melyik tápszert írja fel az orvos 1 éves kor után?


A lányom ugyan csak másfél éves múlt, de reggel és este is megiszik 260ml tápszert, vagy tejitalt, attól függ, mikor melyiket tudom olcsóbban megvenni.

Mivel ekcémás, jó darabig még nem is adok neki tehéntejet.

2014. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kèt èvesen mièrt felesleges?Megirod?Mert kivi vagyok.

Elsö voltam.

2014. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a milupa ha vagy a nestle harmony tàpszert irja fel.Mindig szoktuk vàltani egy idö utàn,mert van,hogy megunja ès akkor nen issza meg.Èn Zala megyèben lakom,nagyon rendes a Dr.-nönk.Azèrt is irja fel,mert nagyon szorulàsos tipus a babànk...

Mèrt kèrded?

Elsö voltam.

2014. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fél éves koráig tápszert kapott, és mivel bírta a rendes tejet, áttértünk arra, forralva és hígítva kapta nagyon imádta
2014. jún. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerdán lesz 2 éves a fiam, még jó darabig tejitalt fog kapni, mert a tejtől gondok voltak. Iszik azt is vacsorához, de nagy mennyiségben (reggel este 2 dl) nem fogom még jó ideig adni.
2014. jún. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 éves koráig kapott reggel tejitalt a kislányom. Mivel vékony, védőnők javasolták és mivel szerette, azt kapott. Másfél évesen próbáltam neki tejet adni, de alig ivott belőle.
2014. jún. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!