Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szóval már ne is szóljak ha a...

Szóval már ne is szóljak ha a gyereknek baja lehet? Ide jutott a világ? Még én voltam a bunkó!

Figyelt kérdés

Kirándulni voltam egy kilátónál.

Szülők fényképezkedtek, kisgyereknek háttal(persze logikus) és oda ment a kilátó széléhez a szakadékhoz a gyerek.

Én meg megíjdedtem, és rájuk szóltam, hogy "Figyeljetek már a gyerekre! Mindjárt leesik!"


És leteremtettek, hogy ne szóljak bele, meg nem olyan hülye a gyerek hogy leessen!( már a szélén kóricsált ahol semmi korlát és vagy 6-7 méteres szakadék lefele)

Meg hogy én taknyos semmit nem értek a gyerekekhez, és több eszük van mint nekem, meg nem fognak pórázt kötni rá!

De gondolom ha leesik akkor még engem vertek volna meg hogy ott voltam és nem vigyáztam rá!


Szóval ilyen a világ? Segíteni szerettem volna, és még én vagyok a tahó mert a szülők ennyire felelőtlenek?

Felnőttként nincs annyi eszük mint nekem?


Mi a tanulság ebből? Ha látok egy kisgyereket aki megsérülhet, inkább fordítsam el a fejem? "úgyis van a szüleiknek 2x annyi esze meg élettapasztalata mint nekem?"

18/F



2014. jún. 11. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ne fordítsd el a fejed, ne törödj az ilyen emberekkel. Ez nem azon múlik, hogy hülye-e a gyerek, vagy nem. Simán megcsúszhat és bele is halhat. Ha én lettem volna ott, én megköszöntem volna Neked - bár fél szemem mindig a 4 évesemen van, hiába nem hülye, de gyerek :-)
2014. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Ezek a tipikus "enmindentjobbantudokfogdbeaszad" szulok. Ne roluk vegyel peldat, hidd el jo , hogy legalabb te odafigyelsz az embertarsaidra.

Ok meg nezzenek csak, ha egyszer eluti a gyereket az auto vagy barmi baja lesz a figyelmetlenseguk miatt.

2014. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3%
Nem értem mi a baj a kilátó szélével? Nem a legtetején himbálózott kézenállva...
2014. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Én a helyükben megköszöntem volna.
2014. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

"Szóval ilyen a világ?"


Nem, az a konkrét két darab szülő ilyen, akikkel találkoztál.

2014. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Én a helyükben szépen megköszöntem volna. Ezt kellett volna nekik is tenni. Nagyon is jól tetted, hogy szóltál nekik.
2014. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az unokatesómra is azt mondták,hogy "csak a parton bogarászik, nem lesz baja!" aztán már csak a csobbanást hallották...

De kimentették nem lett baja!

2014. jún. 11. 17:36
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy rossz stílusban, kioktatón mondtad..


Én biztos megköszöntem volna, nem rádripakodom. Szólj legközelebb is, legalább a te lelkiismereted tiszta

2014. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is a felszolitásod volt ilyen reakciot kiválto, rengetegen erzik külömbnek magukat ahhoz, hogy igy szolj hozzájuk. De kissé tulzás hogy igy reagálnak! En inkább a gyerekeknek szoltam volna,"gyerköcök, szerintem nem lesz jo ha olyan közel mentek a szakadékhoz!" arra ugyis felfigyeltek volna a szülök is! De a fejed soha ne forditsd el!!! Ne a buta hozzátartozokat nézd, hanem azt a szerencsétlen gyereket, aki éppen veszélyben lehet, aki a segitségedre van szorulva!!!
2014. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ezek 2 tusko szülö pár volt .én megköszöntem volna neked .
2014. jún. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!